044 593-77-87
Графік роботи
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Біль і страх в минулому: лікування зубів дітям з газом "Севоран" - Porcelain

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

В наш час, лікування зубів із застосуванням загальної анестезії вже не новинка. Багато клінік пропонують цю опцію для своїх пацієнтів - маленьких і дорослих. Давайте розберемося, що з себе представляє сучасна седація препаратом "Севоран", в чому відмінність від глибокого наркозу і на що звернути увагу при виборі клініки для лікування зубів з медикаментозним сном.


Найбезпечніший

Коли за справу береться світовий лідер в галузі охорони здоров'я, сумнівів на рахунок безпеки препарату не виникає. «ABBOT Laboratories» (США) створила ефективний препарат «Севоран», який успішно застосовується в усьому світі більше 13 років. Саме з "Севораном" проводять лікування дітей в передових клініках США, країнах Західної Європи та Японії. На сьогодні, "Севоран" визнаний кращим у світі, і саме його використовує клініка "Порцелян" вже 8 років.

Переваги «Севоран»

Глибока седація з "Севоран" - це медикаментозне пригнічення тільки свідомості. Нервова система працює в звичайному режимі. Введення в сон відбувається за допомогою маски, а не через ін'єкцію. Газ діє швидко - вже через кілька вдихів маленький пацієнт засинає.
При цьому, дитина самостійно дихає, може відчувати сильні подразники, її в будь-який момент можна розбудити. Газ виводиться легенями в незмінному вигляді на 95-97%, не впливаючи на серце, печінку, нирки.
Після лікування, вихід зі сну відбувається так само швидко - всього кілька хвилин після закінчення подачі газу. До моменту повного відновлення після седації, всі пацієнти "Порцелян" знаходяться під контролем медичного персоналу в затишному номері для відпочинку.


Біль і страх в минулому: лікування зубів дітям з газом "Севоран" - Porcelain 1«Севоран» - надійний, безпечний і перевірений препарат, що не викликає алергічних реакцій.
Побічні ефекти можуть проявлятися дуже рідко і, як правило, це нудота, запаморочення або сонливість, що швидко проходять.


Чи безпечно лікувати зуби під медикаментозним сном?

Лікування уві сні в клініці «Порцелян» проводиться в спеціально обладнаному кабінеті, а всю процедуру контролюють три фахівці - анестезіолог, лікар та асистент. Це командна робота, де кожен відповідає за свою ділянку роботи і використовує кожну хвилину максимально ефективно.
Під час процедури, анестезіолог контролює дихання, кровообіг, пульс, тиск, насичення крові киснем.
Отримавши ліцензію на використання "Севоран" одними з перших в Україні, ми накопичили величезний досвід роботи з дітьми різного вікуі, а переваги такого наркозу оцінили батьки 3000 дітей. Седація "Севоран" стала справжнім порятунком для діток з різними формами аутизму, ДЦП та іншими особливостями розвитку.

Досвідчена команда дитячих стоматологів і анестезіологів "Порцелян", сучасні медикаменти і необхідна апаратура на місці - все це говорить про правильний вибір клініки для лікування зубів під медикаментозним сном.

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Занурення в медикаментозний сон здійснюється за допомогою американського газу Севоран. В результаті досягається заспокоєння пацієнта, загальне розслаблення, стан легко переривається сну протягом всієї операції.

Дізнатись більше про лікування
Біль і страх в минулому: лікування зубів дітям з газом "Севоран" - Porcelain 2

Дитину занурюють не у повноцінний наркоз, а у початкову фазу (седацію). Її центральна нервова система не відключається, вона сама дихає, рухається та легко прокидається, як під час звичайного сну.

Дізнатись більше про лікування