Лікування карієсу за технологією Icon (інфільтраційний метод лікування карієсу)

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 09:00-21:00
 • СБ: 09:00-17:00
 • НД: вихідний

Лікування карієсу системою Icon

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Лікування карієсу Icon (Айкон) відноситься до неінвазивних методик, які дозволяють вилікувати ранній карієс та зберегти тканини зуба без їх обробки дентальним бором.


Що таке Icon?


Система являє собою набір із спеціальних гелів та рідкої полімерної речовини. Німецька інноваційна розробка, що дозволяє лікувати карієс без бормашини, досить швидко стала популярною та затребуваною. Застосування icon в дитячій стоматології і зовсім можна порівняти зі справжньою чарівною паличкою, по руху якої, карієс зникає без болю і сліз.

Корисні елементи препарату буквально насичують та заповнюють тканини зуба, не даючи можливості розвиватися каріозному процесу.


Лікування карієсу системою Icon 1


Кому підходить метод Icon?


Метод мікроінвазивного лікування карієсу має певні показання та умови для використання: • початкова стадія карієсу (пляма)

 • початковий карієс у дітей від 3-х років і старше

 • крейдоподібні, білі плями на зубній емалі, що є каріозним процесом


При цьому, метод Айкон не підходить для лікування глибокого карієсу, який вразив дентин, а також лікування некаріозних захворювань емалі, таких як: • гіпоплазія

 • гіперплазія

 • ерозія

 • флюороз


Переваги лікування карієсу методом Icon


Технологія Icon в стоматології стала популярна саме завдяки своїм перевагам, а саме — можливості уникнути свердління бормашиною. З цієї головної особливості, ми можемо виділити ще кілька додаткових переваг: 1. Лікування проходить комфортно та абсолютно безболісно;

 2. Можливість без стресу і страху провести лікування початкового карієсу пацієнтам з дентофобією, а також маленьким дітям;

 3. Дозволяє зберегти всі тканини зуба та його цілісність;

 4. Тривалість прийому та перебування пацієнта в кріслі мінімальне;

 5. Лікування проводиться без застосування анестетика, що особливо важливо для людей з виявленими алергічними реакціями, вагітним, а також тим, хто просто боїться уколів.


Не дивлячись на всі переваги, варто відзначити, що процедура має і мінуси. Основний — обмежені показання до застосування. Система буде абсолютно марна в боротьбі із середнім і глибоким карієсом. Другий мінус — застосування методики не захищає від повторного ураження зуба.


Як проходить процедура лікування карієсу Icon?


Використання Айкон в чомусь нагадує постановку фотополімерної пломби, тільки без свердління. Процес включає в себе кілька етапів: 1. Підготовка робочої поверхні зуба — ізоляція зуба латексною хусткою (коффердамом), очищення поверхні;

 2. Щоб діюча речовина максимально проникла в пори зуба, уражена поверхня протравлюється спеціальним гелем. Протруєння змивають і гарненько просушують зуб;

 3. Далі на поверхню наносять гель-інфільтрат, який виконує основну роботу — заповнює собою всі відгалуження, пори і дрібні порожнини, блокуючи подальший патологічний процес;

 4. Завершальним етапом йде фіксація матеріалу полімеризаційною лампою. 


Залежно від ступеня ураження зуба, етап 3 та 4 повторюють.


Лікування карієсу системою Icon 2
Як можна помітити, процедура лікування дуже проста і займає зовсім небагато часу.


Ціна лікування карієсу за технологією Icon в Києві


Серед послуг стоматології, профілактичні процедури є найменш витратними. Не дивлячись на те, що інфільтраційний метод лікування карієсу до профілактики не відноситься, провести процедуру можна тільки при початковій формі карієсу. Виявити таке ураження вчасно досить складно самостійно, тому важливо проходити чек-ап стоматолога двічі на рік, навіть якщо нічого не турбує.

Для наочного прикладу, наводимо вартість лікування карієсу різними методами і на різних етапах в клініках Porcelain Dent:


Лікування карієсу без свердління зубів системою Icon800 грн.Лікування карієсу за допомогою накладення нанокомпозита Enamel Plus (пломба 1 поверхня) 3590 грн.Відновлення зуба суцільнокерамічною реставрацієювід 9300 грн.Попередити розвиток карієсу набагато економічніше, ніж лікувати його наслідки.
Будьте здорові!

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Мета нашої першої зустрічі – зрозуміти, чого ви хочете, який вид лікування є необхідним і скільки це буде коштувати.

Дізнатись більше про лікування
Лікування карієсу системою Icon 3

Професійний догляд за зубами дозволяє впоратися з проблемами, які в домашніх умовах вирішити неможливо. Навіть якщо у вас немає помітних відкладень зубного каменю, на емалі, на шийках зубів може бути стійкий наліт, пігментація, які неможливо видалити за допомогою зубної щітки та флосу. Не завжди ці утворення можна помітити самостійно, але вони можуть нашкодити емалі та пародонту.

Дізнатись більше про лікування

Дитяча стоматологія – це особливе відділення стоматологічної клініки, лікарі якого щодня вирішують важливі завдання, з якими не завжди стикаються дорослі стоматологи.

Дізнатись більше про лікування