044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Що таке Anti-age стоматологія
Автори: Андрій Турків, Андрій Дмитренко

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Жінки часто більше уваги приділяють свіжості обличчя і боротьбі зі зморшками, упускаючи той момент, що усмішка і стан зубів повністю видають їх вік. Але ж сучасна стоматологія може омолодити зовнішність на 10-15 років! Про секрети антивікової стоматології далі:

Андрій Турків, куратор естетичного напрямку клініки "Порцелян"

У сучасному світі зовнішній вигляд людини має дуже велике значення, як в соціальному так і особистому плані. Приділяти велику увагу своєму зовнішньому вигляду необхідно не тільки для впевненості в собі, а й для створення іміджу в очах оточуючих.

Даний факт сприяв зростанню кількості пацієнтів, які звертаються з проханням поліпшити їх зовнішній вигляд, створити ідеальну усмішку, таким чином поліпшити естетику обличчя в цілому. І не для кого не секрет, що на сьогодні, красива усмішка є індикатором високого рівня життя.

Але найцікавіше криється глибше - за допомогою естетичної стоматології ми можемо зробити людину не тільки гарнішою і успішнішою, а й молодшою! Даний концепт сьогодні називається Anti-age dentistry або Анти-вікова стоматологія.

У 1936 р Pilkington визначив завдання естетичної стоматології як «копіювання природних властивостей або досягнення гармонії зубних рядів за допомогою створення непомітних реставрацій». Іншими словами, розуміючи, які характеристики притаманні зубам, усмішці і естетиці обличчя в цілому молодим пацієнтам, ми можемо використовувати дані аспекти для проведення "омолоджуючого" естетичного лікування наших пацієнтів.

Що таке Anti-age стоматологія <br> Автори: Андрій Турків, Андрій Дмитренко  1

Використовувати лише косметологічні методики (філери і тд) для корекції даного явища не буде достатньо результативним, без проведення правильного естетичного і функціонального (корекція прикусу) лікування.

Андрій Дмитренко, головний ортодонт клініки "Порцелян"

На сьогоднішній день, повноцінне відновлення анатомії і функції жувальної системи дуже часто стає неможливим без ортодонтичної підготовки і роботи лікаря-ортодонта. Будь-то капи, брекети або пластинки - метод не грає ролі. Головне - кінцевий результат. І незалежно від віку пацієнта, ортодонт може працювати як поодинці (коли збережена анатомія всього зубного комплекту, наприклад діти і підлітки), так і в команді зі стоматологом-ортопедом (група більш старших пацієнтів, коли внаслідок тих чи інших причин була втрата окремих зубів і як наслідок зміщення сусідніх з ними зубів). І коли ми говоримо про 2-гу групу пацієнтів, то крім відновлення функції жування ми звичайно-ж переслідуємо і мету відновлення естетики, що побічно дає ефект "омолодження" пацієнта.

Що таке Anti-age стоматологія <br> Автори: Андрій Турків, Андрій Дмитренко  2

Повернути час назад

Як правило в даній групі пацієнтів роботи одного ортодонта мало. Відбувається це як в силу втрати елементів жувальної системи (віддалені зуби, нахили сусідніх зубів, старі пломби і т д.), Так і через неправильний прикус в цілому (рання стираємість тієї чи іншої групи зубів, зниження висоти прикусу). Тому після проведення ортодонтичного лікування, лікування продовжує лікар-ортопед який завершує роботу з максимальним естетичним і функціональним результатом і в умовах правильного прикусу. Завдяки роботі ортодонта створюються найкращі умови для майбутнього протезування, з найкращими гарантіями і зі збереженням максимальної кількості своїх зубів. Адже якщо зуб має сильний нахил, або сильну ротацію, то при тотальному протезуванні дуже часто доводиться вдаватися до видалення цих зубів, щоб поліпшити загальний результат лікування.

Ортодонтичне лікування не буває швидким, воно вимагає часу. Що цілком логічно, так як людина втрачає зубну анатомію повільно, це відбувається роками і десятиліттями, і тому відновлення положення зубів теж не може бути швидким. Робота з положенням зубів повинна бути плавною, поступовою і поетапною. Це необхідно щоб уникрути пошкоджень, створити найкращі умови для майбутньої кісткової підтримки і збільшити строк служби зубів. Плюс брекети самі по собі - це вже ознака молодості :)

Андрій Турків

Ключовими моментами в даному питанні є форма зубів, їх довжина, колір і висота прикусу в цілому. Відповідно, основним об'єктом роботи є нижня третина обличчя.

Дуже часто ми спостерігаємо таке явище, як патологічна стертість зубів, що зазвичай тягне за собою зниження нижньої третини обличчя, і, як наслідок, відбувається передчасне утворення носогубних складок і зморшок, деформується нормальний профіль обличчя. Воно набуває так званий "старечий вигляд".

Що таке Anti-age стоматологія <br> Автори: Андрій Турків, Андрій Дмитренко  3

Благо, на сьогоднішній день ми володіємо всіма передовими технологіями для вирішення подібних проблем (вініри, керамічні накладки, тонкостінні коронки), на кожному етапі контролюючи процес виготовлення під спеціальним операційним мікроскопом.

Перед початком лікування ми зможемо протестувати майбутню усмішку і спланувати ідеальну форму зубів використовуючи філософію Digital Smile Design.

Що таке Anti-age стоматологія <br> Автори: Андрій Турків, Андрій Дмитренко  4

Ми впевнені, що ви захочете побачити зміни після лікування, тому даруємо професійну фотосесію - адже тепер ви можете посміхатися відкрито!

Що таке Anti-age стоматологія <br> Автори: Андрій Турків, Андрій Дмитренко  5

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Часто ми стикаємося з тим, що у клієнта зуби стоять рівно, мають гарний колір і форму, але на одному або двох зубах ясна нібито «підскочили» або «опустилися». Утворюється великий перепад, що сильно псує усмішку. У таких випадках ми радимо зробити пластику ясен – повернути їх до природного рівня.

Дізнатись більше про лікування
Що таке Anti-age стоматологія <br> Автори: Андрій Турків, Андрій Дмитренко  6

Неправильний прикус є проблемою не тільки естетики усмішки та обличчя, але і функціональною, що призводить до серйозних наслідків для всього організму.

Дізнатись більше про лікування

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

Дізнатись більше про лікування

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування