Gummy smile - як виправити ясеневу усмішку Автори: Андрій Дмитренко, Станіслав Базік

Gummy smile - як виправити ясеневу усмішку Автори: Андрій Дмитренко, Станіслав Базік

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Мати здорові зуби, безумовно дуже важливо. Але не менш важливо, мати гармонійну і гарну усмішку в цілому. Адже саме посмішка грає важливу роль в нашій впевненості, особистому і професійному житті, кожен день. Ортодонт Дмитренко Андрій і хірург-стоматолог Базік Станіслав розповіли про причини появи "посмішки яснами" і про методи її корекції.

Краса в симетрії

Gummy smile являє собою усмішку, під час якої верхня губа оголює ясна на 2 і більше міліметра. Дрібниця, скажете ви? Давайте подивимося на фото:

Gummy smile - як виправити ясеневу усмішку  Автори: Андрій Дмитренко, Станіслав Базік 1

Ясенева усмішка — не таке вже й рідкісне явище. Ця патологія зустрічається приблизно у 15% людей, і найчастіше у жінок. І хоча вона не несе прямої шкоди здоров'ю, все ж сильно позначається на естетиці усмішки. Ось ще кілька фото відомих людей, яких теж не оминула ця проблема.

Gummy smile - як виправити ясеневу усмішку  Автори: Андрій Дмитренко, Станіслав Базік 2

Чи існує ідеальна усмішка? Фахівці відзначають, що такою можна вважати усмішку, в якій видимі ⅔ різців і верхня губа повністю закриває ясна, залишаючи видимими тільки ясеневі сосочки. Центральна лінія різців збігається, зубна дуга верхньої щелепи повторює вигин нижньої губи.

Чому з'являється ясенева усмішка?

Формування gummy smile починається в дитинстві і посилюється шкідливими звичками у дитини — смоктанням пальця, сторонніх предметів, ротовим диханням. Виділяють такі основні причини: скелетна аномалія, неправильний прикус і гіпертонус мімічної мускулатури.

Як можна скорегувати ясеневу усмішку?

На щастя, ясенева посмішка зовсім не вирок і є кілька способів її усунути.
Метод корекції безпосередньо залежить від причини виникнення патології. Давайте розглянемо основні.

Косметологія

Мабуть, найпростіший і найшвидший спосіб приховати gummy smile — це збільшення об'єму губ спеціальними філерами. Крім об'ємності, верхня губа стане менш рухомою, а значить при посмішці вона не буде підніматися, оголюючи ясна. Звичайно, такий метод не вирішує проблему повністю, але дає хороший естетичний результат.

Ін'єкції Ботокса - впливають на міміку усмішки, роблячи верхню губу менш рухомою. Уколи роблять в область носогубної складки, тому бонусом ви отримуєте позбавлення від зрадницьких зморшок;)

Ортодонтичне лікування

Найбільш правильний і дієвий метод — виправлення прикусу брекет-системами.

Андрій Дмитренко — коли ясенева усмішка сформувалася через неправильний прикус, брекети зможуть виправити становище і нахил фронтальної групи зубів. Це зменшить видиму частину ясен і створить гармонійну усмішку. Звичайно, такий процес більш тривалий, але в підсумку дає найкращий і довгостроковий результат.
Якщо ж присутня більш складна, скелетна патологія — зміщення щелепи, в цьому випадку слід звернутися до хірурга. Ортодонти Porcelain тісно співпрацюють з ортогнатичноми та мукогінгівальними хірургами, і можуть надати необхідні рекомендації.

Gummy smile - як виправити ясеневу усмішку  Автори: Андрій Дмитренко, Станіслав Базік 3

Хірургія м'яких тканин

За допомогою скальпеля, хірург знімає необхідну кількість м'якої тканини, створюючи правильну і натуральну форму ясеневого краю.

Станіслав Базік
— потрібно розуміти, що фінальний результат буде видно тільки після повного загоєння ясен. Також слід врахувати, що при великих і довгих різцях, цей метод не буде мати доброго естетичного результату без попередньої ортодонтичної підготовки.

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Часто ми стикаємося з тим, що у клієнта зуби стоять рівно, мають гарний колір і форму, але на одному або двох зубах ясна нібито «підскочили» або «опустилися». Утворюється великий перепад, що сильно псує усмішку. У таких випадках ми радимо зробити пластику ясен – повернути їх до природного рівня.

Дізнатись більше про лікування
Gummy smile - як виправити ясеневу усмішку  Автори: Андрій Дмитренко, Станіслав Базік 4

Обирайте з 5 видів брекет-систем: металеві, пластмасові, керамічні, лінгвальні та комбіновані (передні зуби – кераміка, бічні – метал). Система складається із замків (брекетів), які крі

Дізнатись більше про лікування

Вінір – це тонка керамічна накладка, яка кріпиться до передньої частини зуба. Її товщина всього 0,3-0,7 мм.
Завдяки вінірам красива та природна посмішка зберігається надовго.

Дізнатись більше про лікування

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування