044 593-77-87
Графік роботи
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Як провести літні канікули зі здоровими зубами

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Літні канікули - час, який ваша дитина точно не захоче провести в кріслі стоматолога. Особливо, якщо малюк поїде з рідного міста до бабусі або на відпочинок на море чи в дитячий табір. Сьогодні ми розповімо, як уникнути зубних сюрпризів на відпочинку.


Перед поїздкою

По-перше, переконайтеся, що у дитини немає карієсу, пульпіту та інших запалень в роті. Зробити це можна єдиним правильним шляхом - піти до лікаря на огляд.
Вдома самостійно, ви можете не помітити карієс, або переплутати пляму початкового карієсу з простим нальотом. У кріслі ж, дитячий стоматолог точно нічого не пропустить і якщо якісь проблеми є - допоможе їх вирішити до початку відпочинку малюка.

Друге - професійна гігієна. Навіть якщо у дитини всі зубки здорові, при накопиченні зубного нальоту - карієс лише питання часу. Тому професійна гігієна збереже здоров'я зубів мінімум на 3 місяці.

Третє - профілактика. Також відмінний спосіб захистити зубки і насолоджуватися відпочинком без зубного болю. Зазвичай, це фторування зубів після професійної гігієни, і покриття зубів герметиком. Герметизація особливо важлива у віці з 6 років на перших постійних зубах.

Це той мінімум, який необхідно забезпечити до початку відпочинку. Тепер щодо дій мами під час канікул


Як провести літні канікули зі здоровими зубами 1


 


Під час канікул


Кожна мама прекрасно знає, що будь-яка поїздка з дитиною супроводжується аптечкою з мінімальним набором ліків. Переконайтеся, що на випадок зубного болю, в ній є такі дитячі знеболюючі препарати, як Нурофен.

Що робити в разі травми? Якщо є можливість відвідати стоматолога - скористайтеся нею! Знеболюючі допоможуть зняти біль на час. Також можна прикладати холодний компрес, але не на довго - 30 сек тримаємо / 1 хвилину прибираємо.

Ну і звичайно, не забувайте про чищення зубів двічі на день. У дитини повинні бути свої паста і щіточка, відповідно до віку. А просте полоскання рота водою після їжі, і особливо після солодкого, прибере липкі частинки з зубів.

Бажаємо чудового літа всім малюкам!

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Дізнатись більше про лікування
Як провести літні канікули зі здоровими зубами 2

Сучасні батьки добре знають – лікувати молочні зуби потрібно!

За перших ознак карієсу молочних зубів у дитини рекомендуємо не відкладати візит до стоматолога.

Дізнатись більше про лікування

Заглиблення в зубах (фісури) покривають спеціальним герметиком, який запобігає потраплянню туди їжі та, як наслідок, розвитку мікробів. Допомагає захистити жувальні зуби на 1,5-2 роки.

Дізнатись більше про лікування