Імпланти Straumann - унікальні технології і швейцарська якість

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Straumann є однією з провідних компаній, яка виробляє стоматологічні імплантати, що заслужила довіру в усьому світі. Чому стоматологи з 70-ти країн обирають для своїх клієнтів саме Straumann - читайте в нашій статті.
Давайте почнемо з історії компанії. Straumann стала одним з піонерів імплантологічної галузі в момент її зародження в 60-х роках. Компанія розробляє і впроваджує інноваційні рішення з 1954 року.
Таким чином, швейцарська компанія не просто виробляє імпланти, а встановлює технологічні стандарти в дентальній імплантології вже більше 60 років!
Сьогодні Straumann - це більше 14 мільйонів встановлених імплантів. У чому ж полягають відмінні особливості імплантів Straumann?- Високий відсоток остеоінтеграції, а простими словами - приживлюваності. Завдяки науковим розробкам, технологіям і з численними дослідженнями, імплантати Straumann приживаються в 99,6% випадків. Одна з таких розробок - матеріал Roxolid - це високоефективний сплав, який міцніше, ніж звичайний титан, і має більш високу біосумісність.


- Терміни лікування. Спеціальне покриття SLActive робить адаптацію імпланта ще більш активною. Кожен пацієнт може бути впевненим у тому, що терміни лікування в його випадку будуть максимально короткими.


- Ідеальний результат навіть в складних клінічних ситуаціях. У хірурга-імплантолога є широкий вибір імплантів для різних показань.


- Можливості при протезуванні. Саме від якості протезування залежить краса усмішки і функціональність штучних зубів. Чим більше варіантів для установки протеза має лікар-ортопед - тим краще. Ортопедичний портфель Straumann вважається одним з найширших на ринку.


Імпланти Straumann - унікальні технології і швейцарська якість 1Не всі імпланти однакові


Чому одні імпланти коштують дорожче інших? Дійсно, на перший погляд все імпланти однакові і являють собою маленький титановий штифт. Чому ж існує така різниця в ціні?
За останні 10 років імплантація стала досить повсякденною стоматологічної процедурою. З'явилося безліч нових виробників і широкий вибір бюджетних систем імплантів. Більшість пацієнтів навіть не здогадуються про суттєві відмінності цих систем - за якістю, технології виробництва і наукової вивченості.
Чи вкладаються такі виробники в дослідження, розробку і тестування своєї продукції?


Straumann інвестує значні кошти в проведення оригінальних досліджень і розробку нової продукції. Компанія володіє потужною науково-дослідницькою базою в Бернському університеті, де проводяться всі клінічні випробування. Крім того, Straumann - одна з небагатьох компаній, що мають довгострокову (> 10 років) клінічну документацію на успішні продукти, які були на ринку десятиліттями.


Цікавий факт:
компанія Straumann не просто сертифікувала лінійку імплантів для України, а сертифікувала ціле виробництво за найвищими стандартами.

У клініках Порцелян, ми пропонуємо нашим пацієнтам тільки перевірені рішення. Медичний директор і головні лікарі клінік регулярно відвідують виставки, симпозіуми, унікальні практикуми і навіть заводи виробників. І ми раді надати кращу і найсучаснішу імплантацію з системою Straumann.

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Їх використовують як корні для окремих коронок.

 

Зуб – це складна структура, яку можуть руйнувати різні захворювання. Найпоширеніші з них – карієс і його ускладнення, хвороби пародонта. Наразі розроблені цілі комплекси профілактичних і лікувальних заходів для попередження таких станів, а лікарі роблять максимум для того, щоб зберегти пацієнту його власні зуби, проте іноді їх видалення буває неминучим. У цьому випадку встановлення зубних імплантів може стати одним із способів вирішення проблеми відсутності одного або декількох зубів.

 

Важливо відновити цілісність зубного ряду якомога швидше. І справа не тільки в естетичному питанні. Хоча відсутність можливості повноцінно посміхатися, рання поява зморшок, втрата чіткості овалу обличчя та западання щік теж доставляють чимало неприємностей, особливо жінкам.

 

Втрата зуба може порушити й фізіологічні процеси, про які не замислюються 90 % людей, як то травлення. У ротовій порожнині відбувається механічна обробка їжі та формування харчової грудки, а це важливий перший етап травлення. Крім того, можуть зміщуватися та руйнуватися сусідні зуби, деформуватися щелепа. Це призведе до того, що поставити зубний імплант буде набагато складніше. 

 

Показання до імплантації

Сучасне протезування з опорою на імпланти можливе практично у всіх випадках, незалежно від місця розташування або протяжності дефекту зубного ряду.

 

Стоматологічна імплантація показана у разі:

  • - відсутності одного або декількох зубів;
  • - включених і кінцевих дефектів зубного ряду;
  • - повної відсутності зубів.

 

Особливо імплантати зубів необхідні у тих випадках, коли немає умов для якісного кріплення повних або часткових протезів, а також у разі непереносимості матеріалів, з яких виготовляють знімні протези.

Дізнатись більше про лікування