Імпланти Straumann - унікальні технології і швейцарська якість

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Straumann є однією з провідних компаній, яка виробляє стоматологічні імплантати, що заслужила довіру в усьому світі. Чому стоматологи з 70-ти країн обирають для своїх клієнтів саме Straumann - читайте в нашій статті.
Давайте почнемо з історії компанії. Straumann стала одним з піонерів імплантологічної галузі в момент її зародження в 60-х роках. Компанія розробляє і впроваджує інноваційні рішення з 1954 року.
Таким чином, швейцарська компанія не просто виробляє імпланти, а встановлює технологічні стандарти в дентальній імплантології вже більше 60 років!
Сьогодні Straumann - це більше 14 мільйонів встановлених імплантів. У чому ж полягають відмінні особливості імплантів Straumann?- Високий відсоток остеоінтеграції, а простими словами - приживлюваності. Завдяки науковим розробкам, технологіям і з численними дослідженнями, імплантати Straumann приживаються в 99,6% випадків. Одна з таких розробок - матеріал Roxolid - це високоефективний сплав, який міцніше, ніж звичайний титан, і має більш високу біосумісність.


- Терміни лікування. Спеціальне покриття SLActive робить адаптацію імпланта ще більш активною. Кожен пацієнт може бути впевненим у тому, що терміни лікування в його випадку будуть максимально короткими.


- Ідеальний результат навіть в складних клінічних ситуаціях. У хірурга-імплантолога є широкий вибір імплантів для різних показань.


- Можливості при протезуванні. Саме від якості протезування залежить краса усмішки і функціональність штучних зубів. Чим більше варіантів для установки протеза має лікар-ортопед - тим краще. Ортопедичний портфель Straumann вважається одним з найширших на ринку.


Імпланти Straumann - унікальні технології і швейцарська якість 1Не всі імпланти однакові


Чому одні імпланти коштують дорожче інших? Дійсно, на перший погляд все імпланти однакові і являють собою маленький титановий штифт. Чому ж існує така різниця в ціні?
За останні 10 років імплантація стала досить повсякденною стоматологічної процедурою. З'явилося безліч нових виробників і широкий вибір бюджетних систем імплантів. Більшість пацієнтів навіть не здогадуються про суттєві відмінності цих систем - за якістю, технології виробництва і наукової вивченості.
Чи вкладаються такі виробники в дослідження, розробку і тестування своєї продукції?


Straumann інвестує значні кошти в проведення оригінальних досліджень і розробку нової продукції. Компанія володіє потужною науково-дослідницькою базою в Бернському університеті, де проводяться всі клінічні випробування. Крім того, Straumann - одна з небагатьох компаній, що мають довгострокову (> 10 років) клінічну документацію на успішні продукти, які були на ринку десятиліттями.


Цікавий факт:
компанія Straumann не просто сертифікувала лінійку імплантів для України, а сертифікувала ціле виробництво за найвищими стандартами.

У клініках Порцелян, ми пропонуємо нашим пацієнтам тільки перевірені рішення. Медичний директор і головні лікарі клінік регулярно відвідують виставки, симпозіуми, унікальні практикуми і навіть заводи виробників. І ми раді надати кращу і найсучаснішу імплантацію з системою Straumann.

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Результат нашої роботи – це якість вашого життя та краса посмішки, тому ми не тільки використовуємо новітні матеріали високої якості, але й ретельно готуємося навіть до найпростішої імплантації. Всі можливі помилки ми усуваємо ще на початку – на етапі попереднього моделювання операції.

Дізнатись більше про лікування