Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 9:00-17:00
 • СБ: 10:00-16:00
 • НД: вихідний

Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Історія бренду почалася більше 25 років тому і сьогодні виробник впевнено доводить, Invisalign — це повноцінний аналог брекетів. І поки деякі лікарі і пацієнти досі сумніваються у виборі елайнерів для корекції прикусу, ми вирішили чесно розповісти про всі плюси та мінуси Invisalign.


Особливості елайнерів Invisalign


Вибір тієї чи іншої марки елайнерів можна порівняти з вибором операційної системи або марки авто. Користувач отримує не тільки основний продукт, а й ряд доповнень та переваг, які надає виробник. Компанія Align Technology не просто створила технологічні елайнери, що вирівнюють зуби, але і розробила особливий матеріал для них, цифровий сканер, програмне забезпечення для діагностики, аттачменти і навіть ретенційні капи. Все це дозволило зробити систему лідером ринку, яку обрали вже більше 11 мільйонів людей.


Запатентований матеріал элайнерів


Говорячи про особливості та відмінності, які виводять Інвізілайн на перше місце, слід згадати про матеріал виготовлення. Елайнери компанії Align Technology виробляють з тривимірного полімеру — запатентованої технології компанії під назвою SmartTrack. Інженери працювали над створенням розробки 8 років та протестували понад 260 варіантів різних матеріалів. Навіть якщо просто взяти в руки елайнер Інвізілайн та аналог, можна відразу відчути і побачити різницю.


Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів 1


Переваги полімеру SmartTrack: • Точно повторює форму зубів;

 • Щільно прилягає, за рахунок чого переміщення зубів точні та передбачувані;

 • Застосовує м'яку, постійну силу;

 • Капи зручніше та легше надягати і знімати;

 • Пластик має гладку поверхню та рівний край, який не травмує м'які тканини.


Цифрове сканування та діагностика 


Старт будь-якого лікування починається з діагностики та планування. У Align Technology за це відповідає спеціально розроблене програмне забезпечення ClinCheck.
Ортодонт створює 3D-модель щелеп пацієнта за допомогою сканера і потім в програмі планує весь шлях лікування. Алгоритм ClinCheck самостійно прораховує етапи, з огляду на ввідні дані лікаря. Таким чином, в форматі 3D, пацієнт може оцінити терміни і результат лікування ще до його початку.


Гарантія виробника


Компанія надає гарантію на результат протягом 5 років. Що це означає?
У разі рецидиву, навіть через кілька років, пацієнт може абсолютно безкоштовно продовжити лікування у будь-якого сертифікованого лікаря в усьому світі. Це можливо завдяки тому, що Invisalign має єдину світову клінічну базу пацієнтів, а значить вся історія лікування зберігається і доступна 170 тисячам сертифікованих лікарів.


Переваги елайнерів Invisalign


Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів 2
Нараховують цілих 26 переваг американських елайнерів, в порівнянні з брекетами та елайнерами-аналогами. Ми виділили найголовніше та підсумували це в 5 пунктах: 1. Зручність — найбільша перевага елайнерів в тому, що вони практично не змінюють ваші звички та звичайне життя. Капи можна зняти в будь-який час, а значить немає обмежень в прийомі їжі або якісному догляді за зубами;

 2. Комфорт — за рахунок того, що спеціальний матеріал щільно прилягає по всій поверхні зубів, створюється рівномірний тиск та плавне переміщення. Також, кожен елайнер переміщує зуби на запрограмовану відстань в 0,25 мм, що робить процес менш болючим, ніж на брекет-системі;

 3. Непомітність — прозорі капи абсолютно невидимі при посмішці або розмові. Це ще одна заслуга матеріалу SmartTrack — він настільки добре прилягає до зубів, що помітити елайнер досить складно. Крім цього, вони не відчуваються в роті пацієнтом, язик не чіпляється за краї, тому дефекти мови зведені до мінімуму і виражені тільки на етапі звикання, після чого зникають;

 4. Ефективність — Align Technology є єдиним виробником, який має клінічну базу кейсів, що доводять ефективність використання елайнеров в різних випадках;

 5. Сертифікація — проводити лікування системою можуть тільки лікарі, які отримали відповідну сертифікацію. Всі ортодонти Porcelain Dent мають підтвердження для роботи з Invisalign, перевірити цю інформацію можна на офіційному сайті компанії.


Недоліки Invisalign


На перший погляд, мінусом системи є її ціна. Однак, якщо оцінювати повний курс лікування на брекетах, з усіма додатковими елементами, контрольними оглядами ортодонта — підсумкова вартість буде доволі близька до вартості лікування "під ключ" на Інвізілайн.

В іншому це: • У елайнерах не можна приймати їжу, палити і слід обережно очищати їх. Біополімерний матеріал, з якого виготовляють капи чутливий до високої температури, тому виріб може пошкодитися або деформуватися від гарячої води або напоїв;

 • Термін виготовлення і доставки системи в Україну може підійти не всім. Зазвичай, він становить 1,5-2 місяці;

 • Завжди є ризик втратити або зламати елайнер. В такому випадку, виробник просто надасть заміну втраченої одиниці.


Як можна побачити, при відповідальному підході до лікування, всі мінуси можна нівелювати.


Працюючи з американськими елайнерами вже кілька років, ортодонти Porcelain Dent особисто переконалися — виправлення прикусу з Invisalign таке ж ефективне як брекети, але більш комфортне і непомітне для пацієнта.
До 08 листопада 2021 року, у клініках Porcelain Dent діє спеціальна акційна ціна на елайнери Invisalign - 159 000 грн замість 189 000 грн. Деталі акції за посиланням.
Автори:

Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів 3 Дмитренко Андрій Сергійович
ортодонтія.
Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів 4 Прощин Наталія Іванівна
ортодонтія.
Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів 5 Фурман Вікторія Сергіївна
ортодонтія.
Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів 6 Мазур Олена Сергіївна
ортодонтія.

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування
Invisalign: всі плюси та мінуси елайнерів 7

Капи Invisalign — це прозорі та дуже тонкі знімні коригуючі зубні апарати, які називають також елайнерами або капами. Такий метод вирівнювання зубів був запропонований у 1999 році американською компанією Align Technologies.

Дізнатись більше про лікування