Як відбувається процес імплантації зубів?

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 09:00-21:00
 • СБ: 09:00-17:00
 • НД: вихідний

Як відбувається процес імплантації зубів? Автор Олександр Малиновський

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Після вимушеної втрати зуба, пацієнти стають перед вибором методу відновлення зубного ряду. І часто, обираючи між мостовидним протезом і імплантацією, обирають перше - як більш простий і швидкий варіант. У цій статті, ви дізнаєтеся, чому імплантація - найкраще рішення і як вона відбувається.


Чому важливо відновити втрачений зуб


Наші зуби - важлива частина всього організму, тому на їх втрату, він реагує негативними змінами. Чим довше відсутній зуб, тим більше це впливає на стан кісткової тканини. Без необхідного навантаження, вона починає зтоншуватися та зменшуватися в обсязі. Як наслідок - змінюється положення сусідніх зубів, прикус, страждає естетика посмішки, а також жувальна функція.


Як відбувається процес імплантації зубів? Автор Олександр Малиновський 1Щоб встановити мостовидний протез, необхідно залучити сусідні з відсутнім зуби - обточити їх і зробити опорними для конструкції. В результаті, мости призводять до перевантаження опорних зубів і передчасної їх втрати. Саме тому, протезування мостовидними коронками не вирішує проблему відсутніх зубів.


Імплантація - найсучасніший і ефективний метод відновлення втрачених зубів, шляхом встановлення титанового стрижня (імпланта) в кістку, і наступним протезуванням. По-суті, імплант - це штучний корінь нового зуба, який служить опорою для коронки.

Як вибрати імпланти


У «Порцелян» ми займаємося імплантацією вже більше 15 років, і завжди пропонуємо пацієнтам тільки якісні і перевірені досвідом імплантологічні системи.
На що треба звернути увагу при виборі? 1. Відсоток остеоінтеграції (приживлюваності) і гарантії виробника

 2. Сертифікація системи

 3. Можливості для протезування


Швейцарська система імплантів Straumann (Штрауманн), за 60 років існування, показує найкращі результати за всіма вищевказаними критеріями. Імплантати приживаються в 96-100% випадків і бездоганно функціонують.


Як відбувається процес імплантації зубів? Автор Олександр Малиновський 2


Як відбувається імплантація зубів?


Процес установки імпланта зуба складається з декількох етапів: • Етап 1. Консультація та планування - запорука успішної операції.
  Хірург-імплантолог робить 3D-рентген і визначає тактику імплантації, необхідність підсадки кісткової тканини, а також всі етапи процедури. У Порцелян, ми проводимо віртуальну операцію в 3D моделі черепа. Це дозволяє точно відпрацювати процедуру перед самою імплантацією і уникнути будь-яких можливих помилок.

 • Етап 2. Кісткова пластика (за показаннями)
  Збільшення кісткового об'єму, проводять пацієнтам, у яких товщина кістки недостатня для установки імпланта. Це пов'язано з особливостями кісткової будови людини або тривалою відсутністю одного або кілька зубів.

 • Етап 3. Постановка внутрикісткової частини імпланта.
  Завдяки попередньому плануванню операції, процедура проходить безболісно і комфортно. Установка 1-го імпланта займає всього 15-20 хвилин, а установка 8-ми імплантів - 1,5 години. Операція з імплантації зубів проводиться під місцевою анестезією або в медикаментозному сні, під наглядом досвідченого анестезіолога. Адаптація імпланта в кістці триває до 3 місяців на нижній щелепі і до 6 місяців на верхній, що пов'язано з особливістю будови кістки.


Як відбувається процес імплантації зубів? Автор Олександр Малиновський 3 • Етап 4. Розкриття імпланта і установка формувача ясен.
  Хірург розтинає ясна і ставить на імплант ковпачок-формувач, який створить правильну форму ясна під майбутній зуб.

 • Етап 5. Встановлення коронки.
  Лікар знімає класичні або цифрові відбитки для виготовлення коронки, і потім фіксує готову конструкцію на імплант, за допомогою індивідуального абатмена.


Як відбувається процес імплантації зубів? Автор Олександр Малиновський 4


Всі операції наші імплантологи проводять за міжнародними протоколами ІТІ (International Team for Implantology). Вони також регулярно підвищують кваліфікацію безпосередньо у творців технологій і виробників зубних імплантів.


Скільки коштує установка імпланта


Вартість імплантації залежить від багатьох факторів: • вид імплантації - одномоментна або класична

 • необхідність додаткового обстеження і попереднього лікування (карієс, пульпіт, періодонтит, ортодонтичне лікування)

 • стан кістки в місці установки імпланта (необхідність підсадки кістки)

 • обрана система імплантів

 • потреба в тимчасовій коронці на період приживлення імпланта і т.д.


Розрахувати вартість, можливо після аналізу 3D-рентгена та огляду в порожнині рота ще на першому етапі - плануванні.

На завершення, хотілося б відзначити, що успіх імплантації залежить як від професійних навичок хірурга-імплантолога, так і виконання пацієнтом всіх рекомендацій після операції. Після адаптації, імплант з встановленою керамічною коронкою, стає таким же природним, як і власний зуб.

Здорових посмішок і до зустрічі в "Порцелян"!
Автор:

Як відбувається процес імплантації зубів? Автор Олександр Малиновський 5 Малиновський Олександр Володимирович
ортопедична стоматологія, хірургія, імплантологія.

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Наразі стоматологічні клініки прагнуть того, щоб лікування було не тільки ефективним і безпечним, а й комфортним для пацієнта.

Сучасні методики анестезії можуть забезпечити повне знеболювання, але іноді не справляються зі страхом перед лікуванням або видаленням зубів. Лікування зубів із седацією – це комфортне рішення таких питань.

Дізнатись більше про лікування

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Їх використовують як корні для окремих коронок.

Дізнатись більше про лікування