044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Які проблеми виникають через неправильний прикус

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Що таке прикус? Простими словами, це те, як змикаються наші зуби і щелепи між собою. Неправильний прикус може створити безліч проблем для здоров'я, які ми абсолютно не асоціюємо з зубами.


Які проблеми виникають через неправильний прикус 1


Давайте розглянемо найпоширеніші:

Біль
Це, мабуть, одна з найнеприємніших проблем. Часті головні болі, клацання суглоба при жуванні, вам важко відкрити широко рот. Такі симптоми свідчать про захворювання скронево-нижньощелепних суглобів. Особливо складні випадки, навіть можуть стати приводом для відвідин травмпункту.

Зайве навантаження на зуби
Коли жувальне навантаження розподіляється неправильно, зубна емаль стирається швидше, зуби можуть болісно реагувати на холодне і гаряче. Різні аномалії прикусу, відповідно можуть надавати різний вплив на передні і бічні зуби, тим самим, посилюючи проблему.

Страждає естетика обличчя
Не секрет, що прикус дуже впливає на красу і гармонійність не тільки посмішки, але і обличчя в цілому. Власницям тонких губ або запалих щік зовсім не обов'язково поспішати на уколи краси. Для початку радимо перевірити прикус.
Неправильний прикус з дитинства змінює пропорції обличчя. Зморшки, опущені куточки губ, посмішка стає непривабливою. Звичайно, від цього може страждати і ваша самооцінка.

Ортодонти Porcelain, ведуть справжній фотозвіт для кожного випадку. В кінці лікування, наші пацієнти дійсно бачать позитивну різницю в естетиці обличчя як у дітей, так і у дорослих.


Які проблеми виникають через неправильний прикус 2


Функція зубів
Ускладнюється відкушування їжі, порушуються жувальні функції, викликаючи хвороби шлунково-кишкового тракту. А все тому, що їжа пережовується недостатньо добре.

Руйнування зубів

По-перше, скупчені, викривлені зуби дуже важко правильно і ретельно почистити. Залишки їжі формують щільний наліт, який провокує появу карієсу. Помітити вчасно такий карієс самостійно, буває складно.
По-друге, викривлене положення зубів призводить до їх частих сколів. Травмується слизова рота - щоки, ясна, язик, запалюються тканини порожнини рота.


Які проблеми виникають через неправильний прикус 3


 


Провести якісне лікування в таких випадках буває складно. Ускладнюється постановка пломби, вініри можуть сколюватися, а коронка просто не поміститься між скупченими зубами.

Утруднене дихання
Зуби і дихання пов'язані, ви не помилилися! Пояснюємо: часті застуди, алергія, в поєднанні з іншими факторами, збільшують ризик розвитку неправильного прикусу. Коли носове дихання порушене - рот постійно відкритий. Розвиток щелеп відбувається з відхиленнями і, як наслідок, це призводить до розвитку ряду захворювань ЛОР-органів.
Уникнути всього цього можна, за допомогою лікаря-ортодонта.

Потрібно розуміти, що сучасні методики лікування аномалій прикусу, дозволяють нам працювати з пацієнтами будь-якого віку. Не відкладайте візит до ортодонта "на потім" і будьте здорові!

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Найпоширеніший ортодонтичний метод виправлення прикусу й інших порушень зубного ряду — це брекети. Однак підходять вони не всім і завдають певні незручності пацієнтам. Це підштовхнуло розвиток нових технологій в ортодонтії. Альтернативою незнімним брекет-системам стало використання кап (елайнерів).

Дізнатись більше про лікування
Які проблеми виникають через неправильний прикус 4

Обирайте з 5 видів брекет-систем: металеві, пластмасові, керамічні, лінгвальні та комбіновані (передні зуби – кераміка, бічні – метал). Система складається із замків (брекетів), які крі

Дізнатись більше про лікування

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування