044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

​Коли і навіщо йти до стоматолога майбутній мамі

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Коли ми звикли йти до стоматолога? Зазвичай, коли проблема вже є.


Але ж ми добре знаємо, що краще попередити лікування. Ми підготували невеличкий календар відвідувань стоматолога - від планування вагітності і до дорослішання малюка.

Вагітність
- Майбутня мама повинна бути абсолютно здоровою. Тому ідеальний варіант уникнути лікування зубів під час вагітності - це подбати про здоров'я порожнини рота відразу ж, як тільки буде прийнято рішення завести дитину.
- Якщо ж проблема з зубом трапилася вже під час вагітності, обов'язково треба її вирішувати і не відкладати відвідування лікаря. Гострі питання вирішують на будь якому строці вагітності. Ідеальним строком для профілактики є другий триместр.

0 - 3 роки
- Знайомство зі стоматологом. Це оптимальний вік, щоб без страху і болю познайомити малюка з лікарем, обладненням та провести огляд, спланувати профілактичні заходи.
- Дитячий стоматолог також може рекомендувати огляд ортодонта, щоб виявити і запобігти первинні ознаки аномалій прикусу.
- Огляд - раз в 3-4 місяці, щоб стежити за ротовою порожниною.
- Батьки чистять зуби малюку та вчать робити це самостійно.

3 - 6 років
- Професійна гігієна з фторування. В цьому віці дійсно важливо навчити дитину правильно вичищати зубки. Гігієніст також допоможе підібрати щіточку та пасту.
- Герметизація фісур. Найчастіше проводиться в 6 років, при появі перших корінних зубів. Тому, бажано не пропустити цей момент, адже саме ці зубки найбільше схильні до фіссурного карієсу, швидкого руйнування.
- Огляд - раз в 3-4 місяці, поки є молочні зуби. Коли зуби змінюються на постійні - раз в 6 місяців.
- Візит до ортодонта э обов'язковим на цьому етапі.

6 років і старше
- Професійна гігієна рота раз у 6 місяців
- Герметизація фісур.
- Огляд ортодонта.
- Регулярний профілактичний огляд, раз в 6 місяців.

Всі ці прості дії допоможуть сформувати та зберегти здорову, красиву усмішку!