Огляд апарату для сканування зубів Primescan Sirona

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 09:00-21:00
 • СБ: 09:00-17:00
 • НД: вихідний

Огляд апарату для сканування зубів Primescan Sirona - Porcelain

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Провідна компанія-виробник стоматологічного обладнання Dentsply Sirona встановлює нові стандарти сканування зубів — швидше, точніше, зручніше.

Згадуємо, як почався шлях сканування зубів в Porcelain Dent і які переваги для пацієнтів відкриває новий інтраоральний сканер Primescan, який вже використовують наші лікарі.


Зліпки в минулому — що таке технологія сканування


Всі, хто стикався раніше з протезуванням зубів, відразу згадають процедуру зняття відбитків. Велика металева ложка з відбитковою масою, яку необхідно накладати на зуби і тримати. Приємного в цій процедурі мало, а якщо у вас є проблеми дихання (ротове дихання) або виражений блювотний рефлекс, то і зовсім.

Так було до тих пір, поки не з'явилася технологія сканування зубів, яка дозволяє зробити цифрові відбитки. Внутрішньоротовий сканер оснащений насадкою з камерою, яка швидко створює віртуальну 3D модель зубів або щелепи.

Лікарі Porcelain вперше познайомилися з дентальним сканером ще в 2013 році, під час щорічного відвідування найбільшої стоматологічної виставки IDS в Кельні. А вже в 2014 році новенький сканер Sirona Cerec Connect був в наших клініках. За цей час наші лікарі напрацювали величезний досвід роботи з системою, тому вже в 2020-му році ми знали, що наступного новинкою в наших кабінетах стане Primescan.Лікарі Porcelain вперше познайомилися з дентальним сканером ще в 2013 році, а вже в 2014 році новенький сканер Sirona Cerec Connect був в наших клінікахЩо нового з'явилося в Primescan?


Безумовно, з 2013 року багато виробників представили свої версії інтраоральних сканерів, тому в новому апараті компанія Dentsply Sirona вирішила реалізувати нові можливості і залишити конкурентів далеко позаду на кілька років.

Повністю допрацювавши програмне забезпечення, розробникам вдалося зробити новий апарат швидшим, точнішим та зручнішим для лікаря і пацієнта.


Огляд апарату для сканування зубів Primescan Sirona - Porcelain 1


Більш швидке і точне зняття відбитка


У новій моделі виробник значно поліпшив оптичну систему та реалізував нову технологію, аналогів якої поки немає. Це технологія динамічного глибокого сканування, що дозволяє отримувати більш точне зображення з високою роздільною здатністю, навіть при глибині вимірювання до 20 мм.

А за поліпшену швидкість в сканері тепер відповідає розумний датчик Smart Pixel Sensor. Ця інноваційна розробка обробляє понад 1 млн 3D-точок в секунду. У підсумку, сканування та обробка моделі щелепи займає всього кілька хвилин. 


Покращена ергономіка


Окремо варто згадати те, як змінився блок та монітор в апараті. Primescan отримав не тільки більш зручну сенсорну панель-тачпад, але і великий, поворотний, широкоформатний сенсорний екран. Новий автономний блок живлення дозволяє лікарю мобільно переміщати сканер і не залежати від зарядного пристрою до 60 хвилин. Все це представлено в лаконічному, сучасному дизайні, що робить застосування внутрішньоротового сканера Сірона не тільки зручним, але і ефектним.


Огляд апарату для сканування зубів Primescan Sirona - Porcelain 2


Передача даних


Інженери програмного забезпечення Sirona зробили більшість процесів автоматизованими, завдяки використанню штучного інтелекту. Цифровий відбиток зубів можна оперативно обробити в кілька кліків та передати техніку в лабораторію через безпечні канали передачі даних. 


В яких випадках застосовують сканування?


Сфера застосування сканера достатньо широка. На даний момент ми успішно застосовуємо його для створення: • Одиночних реставрацій;

 • Мостовидних конструкцій;

 • Тотального протезування;

 • Коронок на імплантах;

 • Тимчасового протезування.


Які переваги з'являються для пацієнтів?


Всі перераховані вище характеристики високо оцінять лікарі-стоматологи, а що стосується пацієнтів? Для порівняння, Primescan і попереднє покоління внутрішньоротових сканерів — це як флагманський смартфон проти старенького сенсорного телефону.


Огляд апарату для сканування зубів Primescan Sirona - Porcelain 3

Прямо в кріслі, пацієнти можуть оцінити такі переваги: 1. Скорочення часу візиту — створення цифрового відбитка навіть двох щелеп займає всього кілька хвилин;

 2. Комфорт під час процедури — завдяки інноваційній технології динамічного глибокого сканування, лікарю досить поверхневого захоплення потрібної області, без необхідності "заглиблюватися" насадкою;

 3. Робота навіть з важкими ділянками — через неточное зображення при скануванні, раніше для роботи з важкодоступними ділянками лікарі все ще вдавалися до відбитків ложкою. Праймскан вирішив і цю проблему, що дозволяє відсканувати ділянки навіть під яснами;

 4. Візуалізація в реальному часі — екран з великою роздільною здатністю дозволяє пацієнтові на власні очі спостерігати процес створення моделі щелепи, а також стежити за станом порожнини рота, бачити проблемні ділянки, отримуючи роз'яснення лікаря;

 5. Всі реалізовані розробки та ПО в сканері, дозволяють пацієнтові отримати готову реставрацію швидше.


Підводячи підсумок, ми можемо впевнено заявити, що більш комфортного і швидкого рішення для лікарів і пацієнтів, ніж Primescan, просто не існує. Запрошуємо переконатися особисто в Porcelain Dent!

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Для отримання форми майбутнього зуба ми можемо використовувати зняття відтисків (відбитка зубів) і цифрове сканування (віртуальний відтиск) за допомогою Cerec. Сканування є точнішим, швидшим і комфортнішим.

Дізнатись більше про лікування
Огляд апарату для сканування зубів Primescan Sirona - Porcelain 4

Коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб, повернути йому колишню форму та функцію, а згодом захистити від карієсу. Використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації.

Дізнатись більше про лікування

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

Дізнатись більше про лікування
Огляд апарату для сканування зубів Primescan Sirona - Porcelain 5

Головна відмінність цього виду пломб – у матеріалі. Кераміка ідеально схожа на емаль зуба за всіма своїми властивостями. Такий вид пломб – сучасна альтернатива композитним пломбам.

Дізнатись більше про лікування