Професійна гігієна порожнини рота

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 09:00-21:00
 • СБ: 09:00-17:00
 • НД: вихідний

Професійна гігієна порожнини рота - Porcelain

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Сьогодні, професійна гігієна зубів є однією з найпопулярніших і затребуваних процедур стоматології. Це не дивно, адже крім профілактики карієсу і захворювань ясен, це дозволяє отримати більш світлий колір емалі, свіжий подих і доглянуту посмішку в цілому.


Чому чистити зуби вдома недостатньо?


Важкодоступні місця в роті - це не вигадка маркетологів для реклами зубних щіток. Йдеться про проміжки між зубами, а також простір під яснами.
Фахівці довели, що вичистити ці місця самостійно в домашніх умовах практично неможливо. Згодом, зубний наліт накопичується, утворюючи щільну плівку на зубах і зубний камінь. Зняти такий наліт зможе вже тільки гігієніст.


Професійна гігієна порожнини рота - Porcelain 1


Всього до 60% зубного нальоту можливо видалити за допомогою зубної щітки самостійно. І це за умови дотримання правильної техніки чищення зубів.


Яку небезпеку приховує зубний наліт 1. Зубний камінь провокує запалення ясен - гінгівіт. А це перший крок до більш серйозних захворювань пародонту.

 2. Погана гігієна порожнини рота сприяє розвитку карієсу. Більш того, під зубним нальотом, складно вчасно помітити його появу. А лікувати карієс і його ускладнення набагато довше і дорожче, ніж пройти професійну гігієну раз на півроку, згодні?

 3. Наліт і зубний камінь сильно погіршують зовнішній вигляд і естетику усмішки, а також дихання.


Все вищезазначене доводить необхідність і значимість професійного чищення зубів у стоматолога.


Як професійно знімають зубний наліт і камінь


У клініках "Порцелян", гігієна порожнини рота проводиться комплексно і включає в себе кілька етапів: • Професійна гігієна порожнини рота - Porcelain 2

 • Зняття зубного каменю ультразвуковим методом
  Гігієніст використовує спеціальну насадку - скалер, яка очищає зуби від каменю за допомогою вібрації і напору води.

 • Зняття м'якого нальоту повітряно-абразивним методом Air Flow
  Суть цього методу, полягає в об'єднанні води, повітря та спеціального стоматологічного порошку, який подається під напором з насадки. Гігієніст уважно очищає кожен зуб з усіх боків.

 • Полірування
  Заключний етап чищення зубів - делікатне полірування спеціальною пастою. Чим більш гладка поверхня зубів, тим менше нальоту на ній осідає.

 • Фторування
  Для зміцнення і захисту емалі, зняття чутливості зубів - проводиться фторування. Є кілька видів: покриття зубів фтор-лаком та експрес-фторування. Вид і необхідність процедури визначає стоматолог.

 • Огляд та рекомендації
  Ми обов'язково проводимо замірювання та фіксуємо стан ясенних кишень. Таким чином, попереджаємо можливі захворювання пародонту. Лікар-стоматолог проводить огляд і призначає індивідуальні рекомендації по догляду та лікуванню.Професійна гігієна порожнини рота - Porcelain 3


Скільки коштує професійна гігієна зубів у Києві


Стоматологи рекомендують проходити зняття зубних відкладень за допомогою ультразвуку та Air Flow раз в 6 місяців.
Вартість процедури багато в чому залежить від вашого особистого рівня гігієни. При регулярному відвідуванні гігієніста і дотриманні всіх рекомендацій, вартість, як правило, мінімальна.
В "Порцелян", ціна на зняття нальоту з двох щелеп від 1310 грн;

А як давно ви відвідували гігієніста?

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Дізнатись більше про лікування
Професійна гігієна порожнини рота - Porcelain 4

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування

Професійний догляд за зубами дозволяє впоратися з проблемами, які в домашніх умовах вирішити неможливо. Навіть якщо у вас немає помітних відкладень зубного каменю, на емалі, на шийках зубів може бути стійкий наліт, пігментація, які неможливо видалити за допомогою зубної щітки та флосу. Не завжди ці утворення можна помітити самостійно, але вони можуть нашкодити емалі та пародонту.

Дізнатись більше про лікування
Професійна гігієна порожнини рота - Porcelain 5

Чистка зубів ультразвуком застосовується для видалення затверділого нальоту (зубного каменю), а також як підготовка до інших професійних стоматологічних процедур. Ультразвукова хвиля дозволяє швидко видалити всі тверді відкладення, не травмуючи ясна та емаль, що не завжди вдається у разі механічного або хімічного чищення.

Дізнатись більше про лікування