044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Професійна гігієна зубів

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Сьогодні, професійна гігієна зубів є однією з найпопулярніших і затребуваних процедур стоматології. Це не дивно, адже крім профілактики карієсу і захворювань ясен, це дозволяє отримати більш світлий колір емалі, свіжий подих і доглянуту посмішку в цілому.


Чому чистити зуби вдома недостатньо?


Важкодоступні місця в роті - це не вигадка маркетологів для реклами зубних щіток. Йдеться про проміжки між зубами, а також простір під яснами.
Фахівці довели, що вичистити ці місця самостійно в домашніх умовах практично неможливо. Згодом, зубний наліт накопичується, утворюючи щільну плівку на зубах і зубний камінь. Зняти такий наліт зможе вже тільки гігієніст.


Професійна гігієна зубів 1


Всього до 60% зубного нальоту можливо видалити за допомогою зубної щітки самостійно. І це за умови дотримання правильної техніки чищення зубів.


Яку небезпеку приховує зубний наліт


  1. 1. Зубний камінь провокує запалення ясен - гінгівіт. А це перший крок до більш серйозних захворювань пародонту.

  2. 2. Погана гігієна порожнини рота сприяє розвитку карієсу. Більш того, під зубним нальотом, складно вчасно помітити його появу. А лікувати карієс і його ускладнення набагато довше і дорожче, ніж пройти професійну гігієну раз на півроку, згодні?

  3. 3. Наліт і зубний камінь сильно погіршують зовнішній вигляд і естетику усмішки, а також дихання.

Все вищезазначене доводить необхідність і значимість професійного чищення зубів у стоматолога.


Як професійно знімають зубний наліт і камінь


У клініках "Порцелян", гігієна порожнини рота проводиться комплексно і включає в себе кілька етапів:


Професійна гігієна зубів 2Зняття зубного каменю ультразвуковим методом

Гігієніст використовує спеціальну насадку - скалер, яка очищає зуби від каменю за допомогою вібрації і напору води.


Зняття м'якого нальоту повітряно-абразивним методом Air Flow
Суть цього методу, полягає в об'єднанні води, повітря та спеціального стоматологічного порошку, який подається під напором з насадки. Гігієніст уважно очищає кожен зуб з усіх боків.


Полірування
Заключний етап чищення зубів - делікатне полірування спеціальною пастою. Чим більш гладка поверхня зубів, тим менше нальоту на ній осідає.


Фторування
Для зміцнення і захисту емалі, зняття чутливості зубів - проводиться фторування. Є кілька видів: покриття зубів фтор-лаком та експрес-фторування. Вид і необхідність процедури визначає стоматолог.


Огляд та рекомендації
Ми обов'язково проводимо замірювання та фіксуємо стан ясенних кишень. Таким чином, попереджаємо можливі захворювання пародонту. Лікар-стоматолог проводить огляд і призначає індивідуальні рекомендації по догляду та лікуванню.


Професійна гігієна зубів 3


Скільки коштує професійна гігієна зубів у Києві


Стоматологи рекомендують проходити зняття зубних відкладень за допомогою ультразвуку та Air Flow раз в 6 місяців.
Вартість процедури багато в чому залежить від вашого особистого рівня гігієни. При регулярному відвідуванні гігієніста і дотриманні всіх рекомендацій, вартість, як правило, мінімальна.
В "Порцелян", ціна на зняття нальоту з двох щелеп від 1240 грн;

А як давно ви відвідували гігієніста?

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Дізнатись більше про лікування
Професійна гігієна зубів 4

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування