Safe teeth whitening with Beyond Polus system

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 09:00-21:00
 • СБ: 09:00-17:00
 • НД: вихідний

Безпечне відбілювання зубів Beyond Polus Автор: Сергій Станішевський

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

У сучасному світі, людина все більше свідомо і підсвідомо звертає увагу на зовнішній вигляд при першому знайомстві. На доглянутість і чистоту волосся, шкіру обличчя і рук, охайність, і звичайно на усмішку. Білосніжна усмішка привертає увагу з першого погляду, і викликає невимушену симпатію. Саме тому, все більше людей задаються питанням, як можна досягти цієї білизни максимально простим, швидким, а головне безпечним і безболісним способом.


Види відбілювання зубів


Існує два основних способи професійного відбілювання зубів:


Домашнє — за допомогою індивідуальних кап і спеціального гелю. Пацієнт самостійно наносить гель і використовує капи протягом призначеного стоматологом терміну, до моменту досягнення результату;


Офісне — однократна процедура, яка проводиться стоматологом в клініці. Відбілюючий гель на зубах активується апаратом.


Але кожен метод має свої плюси і мінуси. Домашнє відбілювання - вимагає часу і маніпуляцій, але має більш передбачуваний і довгостроковий результат. У той час, як офісне — швидке і зручне, але часто з короткочасним ефектом. Що об'єднує обидва методи — це чутливість зубів, яка з'являлася після процедур.


Безпечне відбілювання зубів Beyond Polus Автор: Сергій Станішевський 1


Цікаво: Зубна емаль жовтого і коричневого відтінку відбілюється найкраще

Переваги відбілювання зубів системою Beyond Polus


Відбілювання за допомогою Beyond Polus і спеціального гелю, об'єднало всі плюси і усунуло мінуси даної процедури! Тепер, уже після однієї процедури, колір емалі стає значно світліше і продовжує насичуватися протягом декількох годин, а не регресувати, як це було раніше.


В апараті Beyond Polus — галогенова лампа холодного світла. У променях відсутні ультрафіолетові і інфрачервоні хвилі, тому структура зуба не страждає і він не перегрівається. Відбілюючий гель містить компоненти, що зберігають цілісність емалі і не впливають на чутливість.


Саме тому, дана система відбілювання стала вибором в клініці Porcelain, і я можу з упевненістю її рекомендувати всім бажаючим!


Показання до відбілювання з Beyond Polus • жовтий, коричневий колір емалі

 • вікова пігментація

 • флюороз

 • потемніння депульпованного зуба


Безпечне відбілювання зубів Beyond Polus Автор: Сергій Станішевський 2Відносні протипоказання • не рекомендується проводити процедуру вагітним

 • пацієнти, які не досягли 16 років

 • не пролікований карієс та його ускладнення

 • сильні пошкодження емалі — тріщини і відколиКрім цього, слід врахувати, що всі реставрації у фронтальній зоні зубів — пломби, коронки, вініри — не підлягають відбілюванню. Одже, може знадобитися їх заміна.


Як відбувається апаратне відбілювання зубів за допомогою Beyond Polus в Porcelain


Відбілювання проводиться в одне відвідування, після зняття зубного нальоту у гігієніста.


Безпечне відбілювання зубів Beyond Polus Автор: Сергій Станішевський 3 1. Асистент лікаря одягне пацієнту захисні окуляри і ретрактор для губ

 2. На ясна наносять захисний гель, який закриває м'які тканини від потрапляння відбілюючого гелю

 3. На попередньо просушену поверхню зубів наносять гель для відбілювання

 4. Гель активують лампою Beyond Polus в кілька підходів. Повний цикл триває 36 хвилин

 5. На завершення, на зуби наносять фторуючий склад, для зняття можливої чутливості і зміцнення емаліВся процедура займає 1-1,5 години.


Цікаво: Система для відбілювання Beyond визнана найкращою в світі вже 8 років поспіль!

Догляд за зубами після процедури


Для збереження результату, крім стандартних рекомендацій — виключити кольорову їжу і напої, та куріння в першу добу, у мене є ще декілька лайфхаків: 1. Після кожного прийому їжі обов'язково полоскати порожнину рота, ретельно 3-4 рази. Це позбавить вас від нальоту і вуглеводно-жирової плівки, завдяки якій пігмент і забарвлює тканини зубів;

 2. Любителям кави і міцного чаю, перший пункт потрібно повторити і до, і після напоїв. Також, за можливості, користуватися трубочкою для пиття. Це зменшує час перебування рідин на зубах з лицьового боку;

 3. Якщо немає можливості відмовитися від куріння, слід користуватися мундштуком. Дим не буде проходити через зуби, отже, є можливість попередити пожовтіння емалі.Посміхайтеся, будьте здоровими, будьте світлішими!


До зустрічі в Porcelain!
Автор:

Безпечне відбілювання зубів Beyond Polus Автор: Сергій Станішевський 4 Станішевський Сергій Олегович
Не працює в стоматологічній клініці "Порцелян" з серпня 2020 року.

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Використання технології Beyond Polus дозволяє за одну процедуру відбілити зуби на кілька тонів із мінімальним ризиком підвищення чутливості зубів і прилеглих тканин.

Дізнатись більше про лікування
Безпечне відбілювання зубів Beyond Polus Автор: Сергій Станішевський 5

Варіант, якщо у вас дуже чутлива емаль, але потрібно зробити відбілювання.

Дізнатись більше про лікування

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування