Видалення зуба ультразвуком - п'єзохірургія в клініці Porcelain

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 09:00-16:00
 • СБ-НД: вихідний

Видалення зуба ультразвуком. Автор Максим Воронін

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Необхідність видалення зуба часто пов'язана з підвищеною травматизацією навколишніх тканин, особливо, якщо це видалення зубів мудрості. Фахівці хотіли знайти метод, який дозволить знизити механічний вплив на м'які тканини і скоротити час хірургічного втручання. Таким чином була розроблена методика видалення зуба ультразвуком, або п'єзохірургія, як її часто називають в народі. У чому переваги даного методу, розповідає провідний хірург і головний лікар клініки Porcelain на Печерську — Максим Воронін.


Ультразвук в хірургічній в стоматології


П'єзохірургія — це одна з технологій в ультразвуковій хірургічній стоматології. Це відносно нова методика, що дозволяє проводити маніпуляції за допомогою спеціальних ультразвукових насадок на кістковій тканині без пошкодження м'яких тканин, судин, нервів, мембран.

У нашій клініці ми використовуємо апарат Piezosurgery White (п'єзотом) італійської компанії Mectron. За допомогою цього пристрою використовується п'єзоелектричний ефект для генерування ультразвукових коливань. Сам ультразвуковий апарат складається з основи — робочої станції, резервуара для фізрозчину, а також наконечника та ультразвукових насадок.


Видалення зуба ультразвуком. Автор Максим Воронін 1


Показання до видалення зубів ультразвуком


П'єзотом може застосовуватися не тільки для видалення зубів. Метод показаний в більшості видів операцій хірургічної стоматології: • Видалення зубів, в тому числі і ретенованих (непрорізаних)

 • Видалення кореня зуба

 • Імплантація

 • Кісткова пластика

 • Хірургічна підготовка до ортодонтичного лікування

 • Кісткова регенерація, сінусліфтинг (підняття дна гайморової пазухи)

 • Апікальна хірургія

 • Видалення кист


Протипоказання


Ультразвукове видалення зубів має загальні, і пов'язані з особливостями застосування ультразвуку протипоказання. До таких належить наявність кардіостимулятора у пацієнта. В іншому, це стандартні протипоказання при хірургічному втручанні — системні захворювання, онкологія, діабет, порушення ЦНС. 


Переваги видалення зубів ультразвуком • Мінімальна інвазивність — на відміну від бору або скальпеля, ультразвукова насадка не пошкоджує м'які тканини в зоні операції. Це дозволяє мінімізувати можливий вплив на судини, нервові закінчення, уникнути кровотечі і травматичності тканин в цілому;

 • Відсутність перегріву кістки — це один з ключових моментів, що може викликати ускладнення після хірургічного втручання. Відновлення твердих тканин відбувається швидше;

 • Скорочення тривалості процедури — використання ультразвукового скальпеля дозволяє хірургу виконувати маніпуляції швидше. Пацієнт зможе оцінити цю перевагу під час реабілітації, адже чим менше відкрито хірургічний доступ, тим менше буде післяопераційний набряк тканин.


Як проходить видалення зуба за допомогою ультразвуку?


У плані протоколу проведення процедури — різниці немає. Змінюється тільки метод створення хірургічного доступу. Якщо взяти, наприклад, видалення зуба мудрості ультразвуком, то п'єзотом буде задіяний при роботі з кісткою і для безпосередньої екстракції зуба.


Вартість п'єзохірургіі в стоматології


Використання ультразвукового скальпеля передбачає деяке подорожчання виконуваних лікарем процедур. Хочу зазначити, що в нашій практиці, ми не робимо додаткових націнок. Це означає, що ціна видалення зуба ультразвуком в стоматології Porcelain не відрізнятиметься від звичайної. Тому, якщо Ви в пошуку якісної ультразвукової хірургії в Києві — ми раді допомогти!
Автор:

Видалення зуба ультразвуком. Автор Максим Воронін 2 Воронін Максим Валерійович
Головний лікар «Порцелян Печерськ», лікар-куратор, ортопедична стоматологія, хірургія, імплантологія

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Час, коли ріжуться зуби мудрості, багато хто з нас згадує з тремтінням. Досвідчені хірурги «Порцелян» легко проводять видалення навіть найскладніших зубів. Безболісно та безпечно.

Дізнатись більше про лікування

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Їх використовують як корні для окремих коронок.

Дізнатись більше про лікування

Резекція верхівки кореня зуба - це один із небагатьох варіантів хірургічного лікування, який дозволяє зберегти власні зуби.

Дізнатись більше про лікування