ТОП-5 медичних обстежень: чек-лист Ярослава Павленко

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Добігає кінця перший місяць нового 2018 року. Добре б новий рік починати з чітко поставлених планів. Робимо знижку на святковий січень і ближче до лютого втягуємося в режим. Зараз - саме час планувати.


Планувати можна що завгодно: кар'єрний ріст, придбання нового автомобіля, подорожі. До всього ж, варто розпланувати і відвідування лікарів, щоб рік видався максимально здоровим. Сьогодні ми розглянемо основних спеціалістів, візит до яких слід запланувати на майбутній рік.


Пункт 1: сімейний лікар
Проконтролювати загальний стан організму і проконсультуватися по необхідній вакцинації (актуально для батьків в світлі останніх подій, різкого поширення епідемії кору), прийом вітамінів, препаратів або БАДів і необхідності відвідування більш вузьких фахівців, про яких піде далі.


Пункт 2: дієтолог - гастроентеролог
Після зимових свят, з їх достатком смачної і не завжди легкої їжі, запишіться на прийом до гастроентеролога. За чистку шлунково-кишкового тракту організм ва тільки подякує.


Пункт 3: алерголог
Це пункт для тих, хто знає свою схильність до алергічних реакцій. Сани готують влітку, а алерголога відвідують взимку. Весна для багатьох асоціюється з сезоном алергії: у когось на перше сонце, у когось - на цвітіння або ж сезонні овочі і фрукти. Заздалегідь спланований візит допоможе запобігти надалі таким неприємним стражданням від сезонної алергії.


ТОП-5 медичних обстежень: чек-лист Ярослава Павленко 1
Пункт 5: стоматолог
Замикає список стоматолог. Регулярні відвідування зубного лікаря (раз на півроку) - це, перш за все, заставу гігієни ротової порожнини. Кому подобається лікувати вже по факту з'явився карієс? Та й пародонтоз загрожує зовсім не имплантами, якщо проблему виявити на ранній стадії. А своєчасна чистка зубів в клінічних умовах збереже природну красу і здоров'я вашої посмішки. Гігієна - ось основна профілактика зубних захворювань.Вміле планування - ознака стратегічного майстерності. Давайте вибудовувати річні стратегії грамотно, з турботою про своє здоров'я.


 


Ярослав Павленко

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Мета нашої першої зустрічі – зрозуміти, чого ви хочете, який вид лікування є необхідним і скільки це буде коштувати.

Дізнатись більше про лікування
ТОП-5 медичних обстежень: чек-лист Ярослава Павленко 2

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування