044 593-77-87
Графік роботи
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

ТОП-5 медичних обстежень: чек-лист Ярослава Павленко

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Добігає кінця перший місяць нового 2018 року. Добре б новий рік починати з чітко поставлених планів. Робимо знижку на святковий січень і ближче до лютого втягуємося в режим. Зараз - саме час планувати.


Планувати можна що завгодно: кар'єрний ріст, придбання нового автомобіля, подорожі. До всього ж, варто розпланувати і відвідування лікарів, щоб рік видався максимально здоровим. Сьогодні ми розглянемо основних спеціалістів, візит до яких слід запланувати на майбутній рік.


Пункт 1: сімейний лікар
Проконтролювати загальний стан організму і проконсультуватися по необхідній вакцинації (актуально для батьків в світлі останніх подій, різкого поширення епідемії кору), прийом вітамінів, препаратів або БАДів і необхідності відвідування більш вузьких фахівців, про яких піде далі.


Пункт 2: дієтолог - гастроентеролог
Після зимових свят, з їх достатком смачної і не завжди легкої їжі, запишіться на прийом до гастроентеролога. За чистку шлунково-кишкового тракту організм ва тільки подякує.


Пункт 3: алерголог
Це пункт для тих, хто знає свою схильність до алергічних реакцій. Сани готують влітку, а алерголога відвідують взимку. Весна для багатьох асоціюється з сезоном алергії: у когось на перше сонце, у когось - на цвітіння або ж сезонні овочі і фрукти. Заздалегідь спланований візит допоможе запобігти надалі таким неприємним стражданням від сезонної алергії.


ТОП-5 медичних обстежень: чек-лист Ярослава Павленко 1
Пункт 5: стоматолог
Замикає список стоматолог. Регулярні відвідування зубного лікаря (раз на півроку) - це, перш за все, заставу гігієни ротової порожнини. Кому подобається лікувати вже по факту з'явився карієс? Та й пародонтоз загрожує зовсім не имплантами, якщо проблему виявити на ранній стадії. А своєчасна чистка зубів в клінічних умовах збереже природну красу і здоров'я вашої посмішки. Гігієна - ось основна профілактика зубних захворювань.Вміле планування - ознака стратегічного майстерності. Давайте вибудовувати річні стратегії грамотно, з турботою про своє здоров'я.


 


Ярослав Павленко

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Мета нашої першої зустрічі – зрозуміти, чого ви хочете, який вид лікування є необхідним і скільки це буде коштувати.

Дізнатись більше про лікування
ТОП-5 медичних обстежень: чек-лист Ярослава Павленко 2

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування

Професійний догляд за зубами дозволяє впоратися з проблемами, які в домашніх умовах вирішити неможливо. Навіть якщо у вас немає помітних відкладень зубного каменю, на емалі, на шийках зубів може бути стійкий наліт, пігментація, які неможливо видалити за допомогою зубної щітки та флосу. Не завжди ці утворення можна помітити самостійно, але вони можуть нашкодити емалі та пародонту.

Дізнатись більше про лікування
ТОП-5 медичних обстежень: чек-лист Ярослава Павленко 3

Чистка зубів ультразвуком застосовується для видалення затверділого нальоту (зубного каменю), а також як підготовка до інших професійних стоматологічних процедур. Ультразвукова хвиля дозволяє швидко видалити всі тверді відкладення, не травмуючи ясна та емаль, що не завжди вдається у разі механічного або хімічного чищення.

Дізнатись більше про лікування