044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Ваша дитина боїться стоматолога? Треба щось із цим робити!

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Ми любимо дітей і чекаємо взаємності. Але що поробиш, якщо наша робота пов’язана з болем? Говорити, що боятися не варто, намагатися переконувати та наставляти – не допомагає. Умовляти через батьків – складно, адже вони самі бояться. Як бути? Кілька років ми шукали рішення, і нас осінило!

Інтерес і драйв сильніші за страх. Коли ти не один, тобі потрібно будь-що-будь вирішити задачу, і це дуже цікаво – страх відходить на другий план.

Ми взяли команду «Під замком» – кращих у Києві розробників квестів, активних мам і ще дитячих стоматологів і розробили детективний квест «Пригоди Космозуба».

Мета квесту – завести дитину до кабінету стоматолога, захопити завданнями та змусити забути про страх від виду білих халатів та інструментів. Адже насправді там, у кабінеті, є багато цікавого! У квесті є головний герой, карта, спецефекти та завдання на логіку. Хлопці з «Під замком» постаралися.

Квест буде точно цікавим дітям 4, 5, 6 і 7 років. Гра триває 1,5 години та починається на Андріївському узвозі. Завершення гри – у клініці «Порцелян» на Воздвиженській.

Записуйтеся на гру тут.

Ми з нетерпінням чекаємо ваших вражень і віримо, що покладено початок нашої перемоги над страхом!