Дитяча стоматологія

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 09:00-21:00
 • СБ: 09:00-17:00
 • НД: вихідний

Дитяча стоматологія

Записатися на прийом

Від того, як пройде перше знайомства дитини із зубним лікарем, залежить те, як вона буде доглядати за своїми зубами.

Дитяча стоматологія – це особливе відділення стоматологічної клініки, лікарі якого щодня вирішують важливі завдання, з якими не завжди стикаються дорослі стоматологи.

Це не тільки профілактика і лікування захворювань зубів і порожнини рота, а й навчання маленьких пацієнтів, і адаптація до прийому. Від того, як пройде перше знайомства дитини «зубним лікарем», залежить те, як він буде доглядати за своїми зубами, як часто приходити на профілактичні огляди в клініку, і чи не буде у нього страху перед звичайнісінькими процедурами.

 

З якого віку починається відвідування стоматолога?

 

Батькам важливо не пропустити момент, коли потрібно вперше познайомити малюка зі стоматологією, пояснити, хто такий дитячий стоматолог, і чому з ним треба дружити. Тому найкраще для візиту вибрати час, коли з’явилися перші зуби, а дитина здорова, у неї нічого не болить. Тобто можна планувати такий візит вже з року.

 

Дитячий лікар-стоматолог огляне зубки, будову щелеп, навчить спочатку батьків, а потім і дитину чистити зуби, порадить правильне харчування і варіанти профілактики карієсу, за необхідності направить на консультацію до ортодонта, щоб попередити порушення прорізування або формування прикусу. На жаль, за статистикою вже до 3-4 років у 80% дітей виявляються каріозні вогнища, часто множинні. Доводиться з першого відвідування планувати лікування.

 

Навіщо лікувати молочні зуби

Часто батьки не розуміють, навіщо лікувати тимчасові зуби, якщо вони все одно випадуть. Для цього є кілька причин:

 

 • - карієс – це вогнище хронічного запалення в організмі, який може стати причиною запального процесу в інших органах, наприклад в мигдалинах, тоді розвивається тонзиліт, в носовій порожнині (риніт, синусит), знижується імунітет, частішають випадки гострих респіраторних захворювань;
 • - передчасна втрата зубів призводить до порушення формування правильного прикусу, заважає розвитку мовлення, може стати причиною розвитку хвороб шлунково-кишкового тракту, оскільки їжа не пережовується належним чином;
 • - без лікування карієс у дітей дуже швидко прогресує, вражає сусідні зуби, розвивається пульпіт, коли врятувати зуб стає дуже складно, також процес може зачепити зачатки постійних зубів і щелепних кісток;
 • - постійні зуби можуть прорізуватися з дефектами, викривлятися і міняти положення через дефекти зубного ряду,
 • - психологічні проблеми, особливо в підлітковому віці.
 •  

Дитяча стоматологія на Подолі і Лук'янівці в Києві | Porcelain 1

 

Послуги:

 Стоматологія для дітей Porcelain – це:

 

 1. 1. Адаптація до стоматологічного прийому: малюкові дозволяють все помацати, пояснюють, як працює обладнання, в ігровій формі навчають чистити зубки, під час лікування обов’язково вмикають улюблений мультфільм, а потім вручають іграшку-сюрприз за сміливість.
 2.  
 3. 2. Діагностика та лікування молочних і постійних зубів. Використовуються знеболюючі гелі, тому у дитини немає болю і страху.
 4.  
 5. 3. Реставрація зубів, які постраждали від карієсу і травм, в тому числі передніх. Постійні зуби ми реставруємо за допомогою найсучасніших матеріалів, стійких до температурних і механічних впливів.
 6.  
 7. 4. Профілактика карієсу:
 • - Регулярна професійна гігієна дитячих зубів із використанням паст та інших доглядових засобів, підібраних спеціально для дітей.
 • - Фторування.
 • - Герметизація фісур – заглиблення в зубах покриваються герметиком, який запобігає потраплянню і затримці в них залишків їжі, та розмноженню мікроорганізмів.
 •  
 • 5. Лікування зубів під наркозом.

Не кожна дитяча стоматологія в Києві може запропонувати лікування молочних зубів під медикаментозним сном, оскільки для цього необхідний спеціальний кабінет і лікар-анестезіолог із відповідною кваліфікацією.

 

Ми повністю готові до таких процедур і проводимо їх з використанням безпечного сертифікованого препарату Севоран. Після консультації зі стоматологом і анестезіологом необхідно здати аналізи для оцінювання здоров’я. Усього кілька вдихів за допомогою маски, і дитина занурюється в медикаментозний сон, а лікар може за один прийом вилікувати до 20 зубів.

Усе проходить максимально швидко й ефективно, без стресу і болю, діти прокидаються в затишній кімнаті, як після звичайного сну без стресу і страху.

 

 1. 6. Виправлення прикусу, встановлення брекет-систем та інші послуги ортодонта. Сучасна дитяча ортодонтія дозволяє скоригувати порушення прикусу, вроджені аномалії розвитку. Для цього можуть застосовуватися такі методи корекції:
 • - Брекети.
 • - Знімні апарати для виправлення прикусу.
 • - Міофункціональні трейнери.
 • - Конструкції-протези для збереження місця в зубному ряду у разі передчасного випадання молочних зубів.

 

Дитяча стоматологія встановлює ціни залежно від того, які матеріали і обладнання використовується, наскільки складні процедури потрібні в кожному індивідуальному випадку. Важливо зберегти не тільки здоров’я зубів, але і зробити це безболісно і максимально комфортно для дитини.

Особливості Porcelain

Приватна дитяча стоматологія Porcelain – це кабінети, які обладнані під потреби найменших пацієнтів. Тут працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом і навичками спілкування з дітьми різного віку. Вони знають, як зацікавити дитину, зробити візит приємним, веселим і безболісним.

 

У філіях на Подолі і Лук’янівці дитячі стоматологи завжди готові допомогти, заспокоїти, навчити, полікувати, зробити так, щоб дитина з радістю повернулася.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Дитяча стоматологія на Подолі і Лук'янівці в Києві | Porcelain 3
Боровкова Ірина Володимирівна
дитячі лікарі, Лікарі-куратори, Загальна практика
Дитяча стоматологія на Подолі і Лук'янівці в Києві | Porcelain 4
Колякіна Аліна Олегівна
дитячі лікарі, Пародонтологи, Лікарі-куратори, Загальна практика

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Дитину занурюють не у повноцінний наркоз, а у початкову фазу (седацію). Її центральна нервова система не відключається, вона сама дихає, рухається та легко прокидається, як під час звичайного сну.

Дізнатись більше про лікування
Дитяча стоматологія на Подолі і Лук'янівці в Києві | Porcelain 5

Обирайте з 5 видів брекет-систем: металеві, пластмасові, керамічні, лінгвальні та комбіновані (передні зуби – кераміка, бічні – метал). Система складається із замків (брекетів), які крі

Дізнатись більше про лікування

Дитячий детективний квест, розроблений командою «Під замком» і Porcelain, допомагає дітям поглянути на похід до стоматолога як на пригоду та веселу історію.

Дізнатись більше про лікування
Дитяча стоматологія на Подолі і Лук'янівці в Києві | Porcelain 6

У батьків є один вибір: корекція знімними апаратами (пластинки) в віці від 6 до 10 років, або тривале лікування брекетами в старшому віці.

Дізнатись більше про лікування

Сучасні батьки добре знають – лікувати молочні зуби потрібно!

За перших ознак карієсу молочних зубів у дитини рекомендуємо не відкладати візит до стоматолога.

Дізнатись більше про лікування
Дитяча стоматологія на Подолі і Лук'янівці в Києві | Porcelain 7

Заглиблення в зубах (фісури) покривають спеціальним герметиком, який запобігає потраплянню туди їжі та, як наслідок, розвитку мікробів. Допомагає захистити жувальні зуби на 1,5-2 роки.

Дізнатись більше про лікування

Застосування стандартних коронок для реставрації тимчасових зубів – це найбільш ефективний метод лікування ускладненого карієсу, який дозволяє зберегти зуб до його фізіологічної зміни.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку