Зберігаємо здоров’я посмішок малюків із першого зуба.

Сучасні батьки добре знають – лікувати молочні зуби потрібно!

За перших ознак карієсу молочних зубів у дитини рекомендуємо не відкладати візит до стоматолога.

ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ

01
Знайомство

Візит до стоматолога - важливий крок для дитини. В ігровій формі лікар проводить огляд порожнини рота дитини, робить безпечний рентген і визначає ступінь ураження зуба карієсом.

02
Чистимо карієс і ставимо пломбу

Діткам складно довго сидіти у кріслі, тому дії лікаря чітко відпрацьовані та займають мінімум часу. А поки лікар працює, дитина може дивитися улюблений мультик на великому екрані.

03
Сюрприз за хоробрість

В кінці лікування малюк обов’язково отримає приємний сюрприз за виявлену хоробрість, а також захоплюючу карту пригод «Космозуба».

Особливості Porcelain

image

Дитячі лікарі за покликанням щиро люблять свою роботу та проводять дбайливе і турботливе лікування.

Лікування дитячого карієсу ми проводимо за сучасними міжнародними стандартами, використовуючи передові матеріали. Фотополімерні пломби відновлюють молочні зуби та зберігають їх функцію до зміни на постійні.

Ігрова зона, мультики, міні-бібліотека та навіть дитяче меню в кафе клініки – ми постаралися створити кращі умови для комфортного і приємного перебування дитини у стоматолога.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

А ТЕПЕР ЦІНИ

Фотополімерні пломби - від
1230 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Наші лікарі працюють із передовими мікроскопами, що дозволяє їм виявити самі непомітні проблемні ділянки та максимально акуратно провести необхідне лікування.

Дізнатись більше про лікування
image

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку