Чистка молочних зубів

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 9:00-17:00
 • СБ: 10:00-16:00
 • НД: вихідний

Чищення молочних зубів

Записатися на прийом

Професійне чищення молочних зубів у стоматолога – запорука здоров’я постійних зубів.

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

ЕТАПИ

01
У дітей до 6 років.

Чищення відбувається за допомогою спеціальної зубної щітки та пасти. Лікар ретельно обробляє кожен зуб і видаляє весь наліт.

02
У віці від 6 до 9 років.

Потрібно в обов’язковому порядку прийти до стоматолога-гігієніста і провести чищення зубів професійними пастами. Адже ні ви, ні дитина не можете ретельно видалити весь наліт із зубів.

03
Від 9 років.

Можна робити вже доросле чищення зубів із використанням Air Flow.

Молочні зуби схильні до карієсу не менше ніж постійні. Додатковими факторами ризику можуть бути слабка зубна емаль, а також недостатньо ретельний або нерегулярний домашній догляд. Все це призводить до формування нальоту і сприятливих умов для розмноження хвороботворних мікроорганізмів у порожнині рота. Тому гігієнічне чищення зубів необхідне дітям так само, як і дорослим. Це допомагає знизити ризик розвитку карієсу, хвороб ясен та інших стоматологічних захворювань, а також захистити постійні зуби.

 

Як проходить чищення зубів у дітей

 

Професійне чищення зубів проводиться дітям різними методами, залежно від віку дитини. У клініках Porcelain її проводять досвідчені дитячі стоматологи, які легко знаходять контакт із дитиною та можуть зробити цю процедуру приємною та корисною. Маленьких пацієнтів обов’язково вчать правильно чистити зуби та підбирають спеціальні дитячі пасти та інші засоби для догляду за порожниною рота.

 

Після огляду лікар наносить на зуби спеціальний розчин, який показує місця найбільшого скупчення нальоту.

 

Чищення молочних зубів у стоматолога можна проводити дітям від 2-3 років. У цьому віці використовують тільки щітку і абразивну зубну пасту, яка здатна повноцінно видалити м’який наліт.

 

У старшому віці (6-7 років), коли молочні зуби починають змінюватися на постійні, може використовуватися апарат air-flow і спеціальний порошок на основі кальцію, який під тиском подається на зуби. Такий метод дає можливість очистити від нальоту та зубного каменю, плям від їжі та напоїв, що можуть забарвити емаль, але не пошкоджує емаль.

 

У підлітків із постійними зубами може застосовуватися як air-flow із порошком кальцію, так і метод ультразвукового чищення, який придатний для видалення більш щільних зубних відкладень (у тому випадку, якщо є зубний камінь).

Завершується професійне чищення поліруванням і нанесенням гелю для прискорення мінералізації емалі, який зміцнює її та захищає від нальоту.

 

Як часто треба проводити чищення зубів дитині у стоматолога

 

Якщо знайомити дитину зі стоматологією можна з появою перших зубів, то процедуру професійної гігієни фахівці рекомендують починаючи з 2-3 років. Зазвичай її проводять кожні півроку. За цей час навіть у разі якісного домашнього догляду на зубах накопичується наліт, який можна видалити тільки у клініці, з яким зубна щітка в домашніх умовах впоратися не в змозі.

 

Особливо важливо регулярно проводити чищення зубів дітям у стоматології, якщо встановлені брекети або інші ортодонтичні конструкції для виправлення прикусу. В цьому випадку професійна гігієна рекомендується один раз на три місяці.

Особливості Porcelain

Наше завдання – навчити малюка (а часто – і його батьків) правильно чистити зуби. Адже краще з дитинства вміти робити це правильно, ніж навчатися заново у дорослому віці.

Якщо ваш малюк вперше у стоматолога, лікар проводить ігрову адаптацію до прийому: показує, як працюють усі пристрої в кабінеті, та розповідає, що ми зараз будемо робити.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Чистка молочних зубів дітям в Києві - Стоматологічна клініка PORCELAIN 2
Гордієнко Анна Євгенівна
Гігієністи, Загальна практика
Чистка молочних зубів дітям в Києві - Стоматологічна клініка PORCELAIN 3
Колякіна Аліна Олегівна
дитячі лікарі, Пародонтологи, Лікарі-куратори, Загальна практика

А ТЕПЕР ЦІНИ

Чистка дитяча з фторированием (1 щелепа)
640 грн
Чистка Air Flow в молочному та зміненому прикусі (1 щелепа)
610 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування

МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • 1. Як часто необхідно відвідувати професійну гігієну дитині?

  Раз в пів року, поєднуючи з контрольним оглядом лікаря-стоматолога.

 • 2. Який домашній догляд за зубами необхідний дитині?

  Щітка відповідно до віку і дитяча зубна паста. Зубна нитка і ополіскувач за рекомендаціями стоматолога.

 • 3. Як зміцнити емаль після професійної гігієни?

  За допомогою процедури фторування і герметизації відразу після професійної гігієни.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку