Лікування зубів дітям уві сні

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 9:00-17:00
 • СБ: 10:00-16:00
 • НД: вихідний

Лікування уві сні

Записатися на прийом

Якщо ваша дитина панічно боїться стоматолога, це шанс вилікувати її зуби.

Дитину занурюють не у повноцінний наркоз, а у початкову фазу (седацію). Її центральна нервова система не відключається, вона сама дихає, рухається та легко прокидається, як під час звичайного сну.

ЕТАПИ

01
Консультація з лікарем і анестезіологом.
 1. Огляд стоматолога, рентгенологічне дослідження, визначення показань до лікування під медикаментозним сном.
02
Здавання аналізів.
 1. Здавання аналізів (клінічні та біохімічні аналізи крові, сечі) та додаткове обстеження (наприклад, ЕКГ у дітей старше за 6 років), за необхідності консультація суміжних спеціалістів (невролога, кардіолога).
03
Консультація з анестезіологом.
 1. Бесіда з анестезіологом, підготовка до процедури. Важливе правило – не годувати і не поїти маленького пацієнта мінімум за 4 години до процедури.
04
Лікування.
 1. Введення в медикаментозний сон під контролем анестезіолога, робота стоматолога та асистента. Зазвичай дитина заходить до кабінету з одним із батьків, щоб не виникла зайва тривога і страх. Препарат для вступного наркозу подається через маску, достатньо декілька вдихів, щоб малюк заснув.
05
Пробудження.
 1. Вихід із наркозу і спостереження анестезіологом після процедури у спеціально відведеному для цього приміщенні. У нашій клініці обладнаний не тільки кабінет для лікування уві сні, але і затишна кімната відпочинку, в якій дитина прокидається, як після звичайного здорового сну, і проводить час із батьками до повного відновлення після седації. Після лікування дитина отримує подарунок у вигляді іграшки.

Діти для стоматологів – особливі пацієнти. Вони не можуть довго всидіти на одному місці, їх можуть лякати не лише звуки установки, що працює, але і запахи в клініці або вид лікаря в масці. Але терпіти зубний біль вони теж не можуть. Водночас карієс дуже часто вражає молочні зуби навіть у найменших дітей в 1-2 роки і вимагає обов’язкового лікування.

 

В цьому випадку є можливість забезпечити безпечне і безболісне лікування малюка за допомогою введення його в медикаментозний сон.

 

 

Наскільки безпечне лікування молочних зубів під наркозом?

 

Для лікування зубів дитині під наркозом існують певні показання, протипоказання і правила.

 

Показання для лікування зубів у дітей під наркозом:

 

 1. 1. Ранній дитячий вік до 4 років
 2. 2. Виражений блювотний рефлекс
 3. 3. Необхідність одномоментного тривалого лікування у маленьких і старших дітей
 4. 4. Підвищена тривожність і страх перед стоматологічними процедурами
 5. 5. Алергічні реакції на місцеві препарати для анестезії
 6. 6. Неврологічні порушення, зокрема гіперактивність

 

Протипоказання до лікування зубів дітям під наркозом:

 1. 1. Гострі інфекційні захворювання
 2. 2. Алергічні захворювання у стадії загострення
 3. 3. Черепно-мозкова травма
 4. 4. Епілепсія

 

Типи седації та анестезії

 

У дитячій стоматології застосовуються різні види седації. Батькам завжди пояснюють, який саме метод підійде їхній дитині.

 

 • - Помірна седація. Після введення необхідних препаратів дитина засинає, при цьому зберігається самостійне дихання, а після виконання всіх запланованих стоматологічних процедур вона легко прокидається.

 

 • - Глибока седація. Передбачає внутрішньовенне введення медикаментозних засобів, які допомагають дитині заснути. Самостійне дихання порушується, анестезіолог постійно контролює частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск і насичення крові киснем.
 •  
 • - Загальна анестезія. Повноцінний наркоз, проводиться тільки у спеціально обладнаному стоматологічному кабінеті.

 

У стоматологічній клініці Porcelain у Києві для лікування молочних зубів під наркозом вже багато років використовується безпечний і ефективний препарат Севоран (виробництва компанії ABBOT Laboratories, США), який визнано найкращим у світі.

 

Севоран – газ швидкої дії, який практично повністю виводиться легенями в незміненому вигляді і не впливає на серце, нирки або печінку. У разі вдихання його через маску сон настає всього через кілька вдихів. При цьому відбувається тільки пригнічення свідомості (помірна седація), всі інші системи працюють у звичайному режимі. Доза розраховується точно з огляду на час, необхідний для роботи стоматолога, і вагу дитини. Вихід зі сну відбувається м’яко, через кілька хвилин після припинення подання препарату через маску.

 

У нашій клініці пройшли лікування зубів під наркозом з використанням Севорану вже понад 3000 дітей, тому команда має величезний досвід роботи з ним.

 

Переваги лікування зубів уві сні дітям:

 

 • - Безболісно – дитина не має жодних неприємних відчуттів і перебуває у повністю розслабленому стані, звикання після одноразового використання не виникає.
 • - Швидко і якісно – можливість виконати всі стоматологічні, зокрема, хірургічні маніпуляції за одне відвідування, зазвичай достатньо 2-3 години, щоб впоратися навіть зі складними проблемами.
 • - Безпечно – сучасні препарати для наркозу безпечні для здоров’я і набагато легше переносяться організмом, ніж стрес. У клініці Порцелян для введення в сон використовується безпечний препарат – газ Севоран (США), який вводиться за допомогою маски.

 

Ціна лікування зубів дітям під загальним наркозом залежить від часу та обсягу роботи стоматолога та анестезіолога.

 

Після проведеного лікування необхідно регулярно відвідувати лікаря для профілактичних оглядів та професійної гігієни, ретельно доглядати за зубами вдома. Частоту візитів визначає лікар залежно від стану ротової порожнини. Для дітей це зазвичай 2-4 рази на рік.

 

Лікування без болю – це нова реальність.

Особливості Porcelain

Лікування зубів дітям під наркозом в Києві - Porcelain 1

Ми використовуємо безпечний препарат для введення у сон – газ севоран (США). Він вводиться за допомогою маски.

Клініа «Порцелян» уже 8 років лікує дітей уві сні. Відпрацьована схема лікування дозволяє вилікувати до 20 зубів за один прийом. Це замінює звичайні 6 візитів.

Центральна нервова система не відключається під час лікування, тому у дитини немає нудоти та запаморочення після пробудження.

Наш анестезіолог має спеціальну ліцензію для лікування дітей.

Лікування уві сні показано дітям із різними формами аутизму, ДЦП та іншими особливостями розвитку.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Лікування зубів дітям під наркозом в Києві - Porcelain 3
Самедінов Ельдар Енверович
Лікарі-анестезіологи
Лікування зубів дітям під наркозом в Києві - Porcelain 4
Боровкова Ірина Володимирівна
дитячі лікарі, Лікарі-куратори, Загальна практика
Лікування зубів дітям під наркозом в Києві - Porcelain 5
Кириченко Євген Володимирович
Лікарі-Анестезіологи
Лікування зубів дітям під наркозом в Києві - Porcelain 6
Колякіна Аліна Олегівна
дитячі лікарі, Пародонтологи, Лікарі-куратори, Загальна практика

А ТЕПЕР ЦІНИ

1 година -
8600 грн
2 години -
11800 грн
Консультація
430 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні матеріали для виготовлення пломб робляться з найдрібніших часточок – нанокомпозитів. Вони дозволяють передати всі властивості натурального зуба – прозорість, міцність, індивідуальні відтінки та візерунки емалі.

Дізнатись більше про лікування
Лікування зубів дітям під наркозом в Києві - Porcelain 7

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку