Керамічні вініри

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН, СР, ПТ, СБ: 9:00-16:00
 • ВТ, ЧТ: 12:00-19:00
 • НД: вихідний

Керамічні вініри

Записатися на прийом

Вініри допомагають поліпшити форму та колір зубів для красивої та натуральної посмішки.

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Зішліфовується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

ЕТАПИ

01
Оцінка стану зубів

Визначається наявність сколювання, підвищеної стертості, каріозних осередків і композитних пломб. Усе це може вплинути на якість фіксації пластинки, оптичні характеристики й термін використання.

02
Комп’ютерне моделювання посмішки

Проводиться за допомогою сучасного обладнання та програмного забезпечення — Digital Smile Design (DSD) для створення 3D-репродукції (друку моделей).

Згодом побачите, як виглядатимуть ваші зуби після керамічної реставрації. Лікар пояснює всі подробиці роботи й остаточний результат, який можна оцінити та узгодити ще до початку лікування. Можна підібрати кілька варіантів протезування, скоригувати форму, колір, розмір і знайти оптимальний.

03
Підготовка зуба (препарування)

Якщо немає старих пломб, які потрібно замінити, карієсу або хвороб ясен, стоматолог зішліфує частину емалі передньої поверхні зуба та проведе сканування. За ним за допомогою спеціальної програми й буде виготовлено керамічний вінір.

04
Установлення тимчасових вінірів із пластмаси

Вони потрібні для захисту обробленого під вінір зуба, поки виготовлять постійні вініри.

05
Примірювання (припасування) постійних вінірів

Накладаються всі пластинки, оцінюється точність їх прилягання до зубів. За необхідності проводиться корекція.

06
Шліфування та полірування

Підготовка до фіксації поверхні зубів, установлення вінірів і шліфування. Вони фіксуються за допомогою спеціального цементу, який підбирається за кольором. Так домагаються максимальної відповідності вінірів зубам.

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає до 30 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 1

Показання до встановлення вінірів на зуби:

- Очевидні зміни кольору зубів. Це може бути загальне потемніння (жовтизна або забарвлювання в інший колір, «тетрациклінові зуби») або поява окремих плям різного кольору.

- Порушення форми та положення зубів.

- Широкі міжзубні проміжки.

- Дефекти емалі, сколювання, тріщини.

- Непропорційно дрібні зуби нижньої щелепи або верхньої.

- Наслідки реставрації зубів — множинні або потемнілі пломби.

 

У стоматологічних клініках Києва встановлюють вініри з різних матеріалів. Найміцніші з них керамічні.

 

Під час їх виготовлення домагаються максимальної відповідності натуральним зубам за кольором і прозорістю. Зазвичай установлюють від 4 до 10 вінірів у зоні посмішки, тобто на передні та бічні зуби. Термін служби таких протезів — до 30 років. Вони не змінюють колір, зберігають блиск, оскільки кераміка не сприйнятлива до барвних речовин, і захищають зуб.

 

До протипоказань належать неправильний прикус, деякі анатомічні особливості, наприклад низькі коронки зубів, шкідливі звички, патологічна схильність до стирання.

 

Методи виготовлення керамічних вінірів

 

Техніки в зуботехнічних лабораторіях використовують різні методи для виготовлення вінірів:

 1.  
 2. Пошарове нанесення: навколо гіпсової моделі зуба обтискається найтонша фольга, а на неї пошарово наноситься керамічна маса, яка потім обпалюється. Є спрощена технологія, коли вінір на зуби виготовляється на вогнетривкій моделі.

 

 1. Пресування литтям: пластинки моделюють із воску, а потім із м’якого керамічного блоку формують каркас вініра. Готові вироби фарбують у відповідний колір.

 

 1. Фрезерування: найбільш точний і швидкий метод автоматичного виготовлення цільнокерамічної конструкції (CAD/CAM). Це повністю комп’ютеризований процес, якому передує сканування й моделювання. Результат — якісні мікропротези за мінімальне число відвідувань.

 

Переваги і недоліки

До плюсів керамічних вінірів належать:

 • - Ефективний спосіб усунення різних дефектів.
 • - Прогнозований результат.
 • - Мінімальне втручання (порівняно з використанням коронок) — у межах емалі зі збереженням твердих тканин і нерва зуба. Водночас не пошкоджуються ясна.
 • - Велика зносостійкість, стійкість кольору, гладенька поверхня, на якій набагато менше накопичується наліт, що знижує ймовірність розвитку карієсу.
 • - Досить швидке встановлення.

 

З мінусів можна назвати відносно високу вартість вінірів.

Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 2

Ретельна діагностика та планування, комп’ютерне моделювання й виготовлення суцільнокерамічних виробів дають змогу об’єднати вимоги міцності та високі естетичні результати. З появою нових технологій ціна вінірів стає все доступнішою.

Догляд за керамічними вінірами ідентичний догляду за натуральними зубами. Їх ретельно чистять зубною щіткою й пастою, використовують зубну нитку, ополіскувачі, двічі на рік приходять на плановий огляд до стоматолога.

Особливості Porcelain

Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 3
 • Завдяки Цифровому дизайну досягаємо гармонії посмішки та особливостей вашого обличчя.
 • Тестове примірювання дозволяє побачити свою посмішку до початку лікування.
 • Якісна кераміка забезпечує прозорість і природний відтінок зубів.
 • Для того щоб вінір не сколювався, лікар підбирає кут його нахилу для точного контакту з іншими зубами.
 • Вініри не піддаються фарбуванню та не втрачають свою красу із часом.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 4

Країна навчання: Німеччина

Воронін Максим Валерійович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 5

Країна навчання: Угорщина

Павленко Ярослав Ігорович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 6

Країна навчання: Німеччина

Імшенецька Марія Леонідівна
Лікарі-Куратори, Загальна практика
Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 7

Країна навчання: Чехія

Базик Станіслав Іванович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 8
Клева Володимир Юрійович
Лікарі-куратори, Загальна практика
Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 9
Володкевич Гліб Олегович
Лікарі-куратори, Хірурги, Загальна практика

А ТЕПЕР ЦІНИ

Установка
20200 грн

Установка 1-го керамічного вініра від

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Для отримання форми майбутнього зуба ми можемо використовувати зняття відбитка зубів і цифрове сканування (віртуальний відтиск) за допомогою Cerec. Сканування є точнішим, швидшим і комфортнішим.

Дізнатись більше про лікування
Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 10

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування

Наші лікарі працюють із передовими мікроскопами, що дозволяє їм виявити самі непомітні проблемні ділянки та максимально акуратно провести необхідне лікування.

Дізнатись більше про лікування
Керамічні вініри: ціна вінірів на зуби в Києві - клініка Porcelain 11

Використання технології Beyond Polus дозволяє за одну процедуру відбілити зуби на кілька тонів із мінімальним ризиком підвищення чутливості зубів і прилеглих тканин.

Дізнатись більше про лікування

Варіант, якщо у вас дуже чутлива емаль, але потрібно зробити відбілювання.

Дізнатись більше про лікування

МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • 1. Чи можна зробити вініри без обточування зубів?

  Так, в деяких випадках можна обійтися без обточування зуба, в залежності від ситуації. В інших випадках препарувати і знімати найтонший шар емалі вашого зуба звичайно необхідно. Це викликано тим, що навіть товщина матеріалу 0.2-0.8мм, яку мають вініри, буде спотворювати і "потовщувати зуби" якщо їх просто наклеїти зверху.

 • 2. Скільки простоять вініри?

  Термін служби вінірів індивідуальний. Гарантійний термін служби 10-15 років, але при гарному догляді вінір може простояти і 40 років.

 • 3. Як доглядати за вінірами?

  Точно так само як за своїми зубами! Вкрай бажана професійна гігієна кожні 6 місяців. Позбутися від шкідливих звичок, таких як лузати насіння передніми зубами, кусати горіхи або відкривати зубами пляшки :) Потрібно вибирати якісні засоби для гігієни порожнини рота, правильно чистити зуби і користуватися іригатором.

 • 4. Як я можу точно розповісти і описати доктору яку форму і колір майбутніх зубів я хочу?

  Саме для вирішення цього завдання в нашій клініці існує послуга "DSD (Digital smile design)", що в перекладі означає "Цифровий дизайн усмішки". Що ж це таке? Це концепція планування майбутніх форми і кольору зубів в співвідношенні з пропорціями обличчя, черепа, естетичними параметрами та побажаннями пацієнта. Результатом цього аналізу є проект, який візуалізує пацієнтові форму і колір його майбутніх зубів зубів в цифровому варіанті.

 • 5. Чи може розвинутися карієс під вініром?

  Це виключено, карієс не може утворитися на поверхні зуба яка покрита вініром. Але він може з'явитися на будь-який інший поверхні зуба і згодом "дійти" до вініра. Щоб виключити таку неприємність необхідно відвідувати свого стоматолога раз в 6 місяців для профілактичного регулярного огляду і зняття зубних відкладень.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку