Кісткова пластика

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН, СР, ПТ, СБ: 9:00-16:00
 • ВТ, ЧТ: 12:00-19:00
 • НД: вихідний

Кісткова пластика при імплантації

Записатися на прийом

Нарощування і відновлення кісткової тканини в необхідному обсязі.

Кожен бажає зберегти гарну посмішку. Але для цього необхідний міцний фундамент. Верхня та нижня щелепи — це основа, яка формує вашу гарну посмішку, забезпечуючи стабільну опорну структуру для зубів та рис обличчя. Дефекти цих кісток можуть радикально змінити з часом ваш зовнішній вигляд.

 

Костна пластика також називаєтся як «остеопластика».

 

Ця процедура рекомендується у разі відсутності кісткової тканини. Цей стан може розвинутися після захворювань пародонта, втрати зубів або травм. Остеопластика застосовується також для підготовки порожнини рота до імплантації зубів.

ЕТАПИ

01
Підготовка.

Вона включає санацію порожнини рота, попередній прийом антибіотиків, за потреби — замісну терапію.

02
Знеболювання.

Знеболювання ділянки щелепи (місцева анестезія).

03
Розміщення матеріалу.

Надріз ясен та окістя. Розщеплення кістки, розміщення кісткового матеріалу в порожнині та його закріплення мінігвинтами.

04
Зашивання ясен.

Накриття ділянки операції бар’єрною мембраною. Зашивання ясен.

05
Зняття швів.

Прийом антибіотиків і знеболювальних засобів після операції. Зняття швів.

Показання до проведення кісткової пластики

Кісткова пластика при імплантації зубів — це комплекс хірургічних заходів, який спрямований на збільшення обсягів кісткової тканини на місці майбутнього імплантату. Якщо кісткова тканина має недостатню товщину або висоту, надійно закріпити імплант неможливо. Розсмоктування кісткової тканини відбувається за відсутності жувального тиску на щелепу. У разі крайньої втрати кісткової маси руйнується навіть структура обличчя. Зниження нижньої третини обличчя, наближення підборіддя до носа є візуальною ознакою передчасного старіння.

 

Кісткова пластика рекомендується хірургом або стоматологом лише після ретельного обстеження та 3D-діагностики.

Кісткова пластика в стоматології Porcelain, ціна на кісткову пластику в Києві 1

 

Особливості 

Операція кісткової пластики в стоматології може проводитися різними способами. У клініці PORCELAIN застосовуються такі технології остеопластики:

 

 • - Синус-ліфтинг (закритий або відкритий). У результаті процедури зміщується слизова оболонка дна гайморової пазухи. Порожнину над кісткою заповнюють штучним матеріалом. Операція необхідна у разі нестачі рівня своєї кістки. Імплант має всією своєю довжиною знаходитись у кістковій структурі.

 

 • - Збільшення ширини кістки. У цьому випадку зазвичай застосовується розщеплення альвеолярного гребеня (розпилювання його на дві половини). Після операції природним чином починається процес заповнення внутрішньої частини кісткою. З’являється можливість встановлення імпланта одночасно з розширенням гребеня. У результаті цього методу ріст кістки відбувається найбільш швидко. Причини — наявність у губчастій структурі альвеолярного відростка кровоносних судин і клітин росту.

 

 • - Спрямована регенерація тканин. Це найбільш малотравматичний спосіб нарощування структури кістки. Процедура застосовується для збільшення як висоти, так і ширини кісткового гребеня. При цьому застосовуються два компоненти — підсаджування кісткового матеріалу та встановлення бар’єрної ізолюючої мембрани. Одночасно може здійснюватись імплантація. Колагенові мембрани для регенерації кістки також застосовуються після видалення зуба. Мембрана не дозволяє клітинам ясен заповнювати лунку зуба. Часто одночасно підсаджується кістковий матеріал. У результаті порожнина заповнюється кістковою тканиною, зберігається об’єм і можливість у подальшому встановити зубний імплант.

 

 • - Пересадка кісткового блоку. При цьому методі часто вимагається забір імпланта у самого пацієнта — зазвичай у ділянці підборіддя або задньої частини щелепи. Після закріплення кісткового блоку мікрогвинтами встановлюється бар’єрна біосумісна мембрана. Метод пересадки кісткового блоку дає передбачуваний результат. Одночасно встановлювати імпланти неможливо. Крім того, загоєння відбувається довго — 6–8 місяців.

 

Після процедури нарощування кісткової тканини проводиться антибактеріальна терапія. Деякий час пацієнт повинен утримуватися від прийому твердої їжі, занять спортом, різкого чхання, гучного кашлю та авіаперельотів, дій, що сприяють підвищенню температури тіла та артеріального тиску.

 

Вибір кісткового матеріалу

 

Зазвичай варіанти кісткового матеріалу пропонує лікар, а остаточний вибір залишається за пацієнтом. Існують такі типи кісткового трансплантата:

 

 • Аутотрансплантати. При цій методиці кістка забирається безпосередньо з тіла пацієнта. Аутотрансплантати ідеально сумісні. Вони успішно приживлюються. Недоліками є необхідність другої операції та болісність процедури.
 • Ксенотрансплантати. Їх отримують з кісток тварин, зазвичай корів. При цьому здійснюється відповідна обробка для забезпечення стерильності та біосумісності. Перевагами такого матеріалу є необхідність проведення лише однієї операції, а також відносно легке та швидке відновлення.
 • Алотрансплантати. Ці матеріали беруться в донорів-людей після їхньої смерті. Зібрані таким чином кістки піддаються стерилізації та перевіркам на безпеку використання. При цьому вимагається лише одна операція. Однак існує ризик імуногенних реакцій.
 • Алопластичні імплантати. Являють собою синтезований кістковий матеріал (гіпс, біокорал, біоскло тощо). Такі матеріали можуть бути різних розмірів і форм для зручності підгонки, не спричиняють відторгнення організмом та біорозкладаються.
 • Комбіновані імплантати. Поєднують у собі компоненти перелічених вище груп.

 

Протипоказання до кісткової пластики

Операція не проводиться в таких випадках:

 

 • - аутоімунні захворювання;
 • - загострення хронічних захворювань;
 • - захворювання крові;
 • - запалення слизової оболонки рота або носоглотки;
 • - вагітність або грудне вигодовування.

 

Лікарі, які виконують зазначену операцію:

 • - Хірурги
 • - Стоматологи

 

Кісткова пластика: ціна

 

Найдешевшим методом остеопластики є розщеплення альвеолярного відростка. У цьому випадку не вимагаються дорогі кісткові матеріали та мембрани. Найвища ціна зазвичай у метода забору та пересадки кісткового блоку. Вартість спрямованої тканинної регенерації та синус-ліфтингу, як правило, знаходиться посередині. На ціну процедури впливають вигляд і якість застосовуваних матеріалів, необхідність попередньої діагностики.

Особливості Porcelain

Процедура остеопластики усуне дефект або пустоту в кістці щелепи. Після встановлення матеріалу для трансплантації він заміщається вашою натуральною кісткою. Позитивний ефект зберігається назавжди. Операція веде до відновлення функцій жування та зовнішнього вигляду людини, дозволяє встановлювати імпланти. Пацієнту повертаються здоров’я порожнини рота, гарна посмішка та хороше самопочуття.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Кісткова пластика в стоматології Porcelain, ціна на кісткову пластику в Києві 2

Країна навчання: Німеччина

Воронін Максим Валерійович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Кісткова пластика в стоматології Porcelain, ціна на кісткову пластику в Києві 3

Країна навчання: Угорщина

Павленко Ярослав Ігорович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Кісткова пластика в стоматології Porcelain, ціна на кісткову пластику в Києві 4

Країна навчання: Чехія

Базик Станіслав Іванович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Кісткова пластика в стоматології Porcelain, ціна на кісткову пластику в Києві 5
Маліновський Олександр Володимирович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика

А ТЕПЕР ЦІНИ

Кісткова пластика - від
11400 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Занурення в медикаментозний сон здійснюється за допомогою американського газу Севоран. В результаті досягається заспокоєння пацієнта, загальне розслаблення, стан легко переривається сну протягом всієї операції.

Дізнатись більше про лікування
Кісткова пластика в стоматології Porcelain, ціна на кісткову пластику в Києві 6

Часто ми стикаємося з тим, що у клієнта зуби стоять рівно, мають гарний колір і форму, але на одному або двох зубах ясна нібито «підскочили» або «опустилися». Утворюється великий перепад, що сильно псує усмішку. У таких випадках ми радимо зробити пластику ясен – повернути їх до природного рівня.

Дізнатись більше про лікування

Час, коли ріжуться зуби мудрості, багато хто з нас згадує з тремтінням. Досвідчені хірурги «Порцелян» легко проводять видалення навіть найскладніших зубів. Безболісно та безпечно.

Дізнатись більше про лікування
Кісткова пластика в стоматології Porcelain, ціна на кісткову пластику в Києві 7

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Їх використовують як корні для окремих коронок.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку