Пластика ясен

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН, СР, ПТ, СБ: 9:00-16:00
 • ВТ, ЧТ: 12:00-19:00
 • НД: вихідний

Пластика ясен

Записатися на прийом

Красива посмішка – це гармонійне поєднання рівних білих зубів і здорових ясен правильної форми.

Часто ми стикаємося з тим, що у клієнта зуби стоять рівно, мають гарний колір і форму, але на одному або двох зубах ясна нібито «підскочили» або «опустилися». Утворюється великий перепад, що сильно псує усмішку. У таких випадках ми радимо зробити пластику ясен – повернути їх до природного рівня.

ЕТАПИ

01
Робимо рентген

На знімку лікар дивиться, який рівень кістки між зубами. Перемістити ясна можливо тільки на рівень кістки, інакше їм просто нема за що закріпитися.

02
Готуємо прогноз і презентуємо клієнту

Будь-яка процедура вимагає чіткого розуміння результату. На підставі рентгена лікар готує прогноз, на скільки можна перемістити ясна, і аргументує план перед клієнтом.

03
Пластика ясен

Існує безліч методик, як саме перемістити ясна. Можна забрати фрагмент ясен із піднебіння, можна підтягнути свої існуючі ясна. Хід операції залежить від кожного конкретного випадку.

04
Контроль результату

Важливо відстежувати, як почуваються ясна, через півроку і більше.

Пластика ясен (гінгівопластика) – це різні види хірургічних втручань, спрямованих на корекцію м’яких навколозубних тканин. Такі операції можуть проводитися для профілактики та лікування деяких захворювань зубощелепної системи як етап підготовки до протезування на імплантах із метою поліпшення естетичної складової.

 

У разі гінгівопластики змінені ясна висікають, нарощують та ремоделюють для того, щоб можна було змінити їхню форму, створити фізіологічний контур із плавними підвищеннями у міжзубних ділянках і зниженнями пришийкових поверхонь зуба, а також закрити оголену частину зуба.

 

Причинами патологічних змін ясен можуть бути:

 • - аномалія прикусу,
 • - травми,
 • - стоматологічні процедури,
 • - запальні процеси, особливо пародонтит та гінгівіт,
 • - вроджені аномалії розвитку щелепи,
 • - індивідуальні особливості будови.

 

У цих випадках гінгівопластика допомагає поліпшити естетичний вигляд та стан здоров’я.

 

Показання до пластики ясен:

 1. 1. Оголення кореня зуба (рецесія). Операція допомагає запобігти руйнуванню зуба, знижує чутливість і зменшує ризик розвитку інфекційних ускладнень.
 2. 2. Корекція ясенної посмішки, коли зуби надмірно оголені, або навпаки.
 3. 3. Нарощування ясен після кісткової пластики або імплантації зуба.
 4. 4. Запальні захворювання ясен та пародонту. Операція проводиться, якщо немає можливості впоратися з наслідками запалення терапевтичними методами, а також для профілактики подальшого поширення інфекції.

 

Протипоказання

Операції гінгівопластики неможливо провести, якщо:

 • - ширина прикріплених ясен виявляється недостатньою для хірургічних маніпуляцій,
 • - глибокі приясенні кишені,
 • - показання до операцій із нарощування кісткової тканини,
 • - виражене запалення і набряк,
 • - внутрішньокісткові кишені,
 • - аномалії будови присінка рота.

 

Види пластики

Ясенна пластика може проводитися різними методами, які можна розділити на 2 види:

 1. 1. Клаптеві операції – найбільш відпрацьована методика, яка давно відпрацьована і передбачає закриття дефекту з використанням клаптя власних тканин пацієнта. Проте це досить складна процедура, тому були розроблені техніки вільних ясенних трансплантатів із сполучної тканини.
 2. 2. Використання колагенових матриксів або спеціальних бар’єрних мембран, які застосовуються для збільшення об’єму ясен. Це простіші та менш травматичні втручання.

 

Етапи гінгівопластики

Консультація стоматолога. Визначаються показання для пластики ясен і вид операції, лікар оцінює стан порожнини рота, необхідність попередньої професійної гігієни.

 

Підготовка. Обробка антисептичними розчинами, відділення операційної зони, знеболювання. Для анестезії застосовується або інфільтраційний метод, коли тканини просочують знеболювальним засобом, або провідниковий із блокадою відповідного нерва.

 

Висічення та пластика ясен. Неправильно розташовані або змінені тканини висікаються, із прилеглих тканин або інших ділянок слизової формується клапоть, який пришивається в зоні пластики. У разі використання колагенової матриці її пришивають до ясен, щоб на ній сформувалися нові власні тканини пацієнта.

 

 

Відновлення, загоєння.

 Рани на слизовій порожнині рота зазвичай гояться досить швидко, але потрібно виконувати низку рекомендацій, щоб попередити можливі ускладнення. Набряк після операції повністю зникає приблизно через 7 днів. Якщо турбують кровоточивість, біль, підвищення температури, потрібно звернутися до лікаря.

 

Протягом 2-3 годин не можна пити, потім можна пити мінеральну або кип’ячену воду кімнатної температури. Їсти можна через 5-8 годин. Бажано на період реабілітації відмовитися від куріння.

 

Протягом 1-3 тижнів, до повного загоєння необхідно утримуватися від гострих страв, занадто гарячої або холодної їжі, твердих овочів, фруктів, сухарів, бо все це має подразливу дію.

 

Зуби потрібно чистити двічі на день, водночас намагатися не торкатися місця операції. Також лікар порекомендує антисептичний розчин для полоскання.

 

 

Вартість пластики ясен залежить від виду та обсягу операції, показань до неї, а також від кваліфікації хірурга. Ціни на пластику рецесії ясен у стоматологічній клініці Porcelain обговорюються на індивідуальній консультації.

 

Особливості Porcelain

Плаcтика ясен: ціни на лікування в Києві - клініка Porcelain 1

Наше завдання – усунути причину проблеми! Якщо ясна почали змінювати своє положення, для цього точно є причина. Часто це перевантаження зубів через неправильний прикус. Перш ніж робити операцію на яснах, лікар прийме рішення, як виправити основну причину проблеми.

Змінити рівень ясен важливо до того, як встановлювати вініри або коронки. Не навпаки!

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Плаcтика ясен: ціни на лікування в Києві - клініка Porcelain 2

Країна навчання: Німеччина

Воронін Максим Валерійович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Плаcтика ясен: ціни на лікування в Києві - клініка Porcelain 3

Країна навчання: Угорщина

Павленко Ярослав Ігорович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Плаcтика ясен: ціни на лікування в Києві - клініка Porcelain 4

Країна навчання: Чехія

Базик Станіслав Іванович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Плаcтика ясен: ціни на лікування в Києві - клініка Porcelain 5
Маліновський Олександр Володимирович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика

А ТЕПЕР ЦІНИ

Пластика ясен - від
4730 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування
Плаcтика ясен: ціни на лікування в Києві - клініка Porcelain 6

Занурення в медикаментозний сон здійснюється за допомогою американського газу Севоран. В результаті досягається заспокоєння пацієнта, загальне розслаблення, стан легко переривається сну протягом всієї операції.

Дізнатись більше про лікування

Час, коли ріжуться зуби мудрості, багато хто з нас згадує з тремтінням. Досвідчені хірурги «Порцелян» легко проводять видалення навіть найскладніших зубів. Безболісно та безпечно.

Дізнатись більше про лікування
Плаcтика ясен: ціни на лікування в Києві - клініка Porcelain 7

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Їх використовують як корні для окремих коронок.

Дізнатись більше про лікування

МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • 1. Хто її проводить?

  Пластику ясен може проводити як доктор-хірург, так і доктор-пародонтолог під місцевою анестезією.

 • 2. Чому виникає опущення ясен і оголюється корінь?

  Причин досить багато. Основні з них це неправильний прикус, і як наслідок перевантаження окремих зубів або групи зубів; коротка вуздечка губ і язика; дрібне передденя рота; дефект зубних рядів; захворювання пародонту.

 • 3. Що буде якщо не зробити операцію?

  Можливе виникнення карієсу, підвищена чутливість на подразники, рухливість і втрата зубів.

 • 4. Що потрібно зробити перед операцією?

  Консультація лікаря-хірурга. Обов'язковою процедурою є зняття зубних відкладень.

 • 5. Коли я посміхаюсь видно більше ясна ніж зуби? Що можна з цим зробити?

  Потрібно зменшити візуалізацію ясен при посмішці. Можна провести процедуру подовження коронкової частини зуба і / або зменшення глибини передодня порожнини рота. Консультація лікаря-хірурга, ортопеда і ортодонта обов'язкова.

 • 6. Чи можуть бути ускладнення?

  Пластика ясен, як і інша хірургічна операція, проводитися за показаннями і вимагає дотримання рекомендацій лікаря в післяопераційний період, щоб зменшити ймовірність виникнення ускладнень.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку