Ультразвукова чистка зубів

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 9:00-17:00
 • СБ: 10:00-16:00
 • НД: вихідний

Ультразвукова чистка зубів

Записатися на прийом

Ультразвуковий метод можна застосовувати для гігієни та профілактики, а також як компонент комплексного лікування пародонту.

Чистка зубів ультразвуком застосовується для видалення затверділого нальоту (зубного каменю), а також як підготовка до інших професійних стоматологічних процедур. Ультразвукова хвиля дозволяє швидко видалити всі тверді відкладення, не травмуючи ясна та емаль, що не завжди вдається у разі механічного або хімічного чищення.

ЕТАПИ

01
Огляд.

Огляд порожнини рота, щоб уточнити, де саме потрібен ультразвук.

02
Видалення зубних відкладень.

Видалення зубного каменю згідно з протоколом зі всіх видимих поверхонь, а потім – у зубоясенних кишенях і зонах сосочків.

03
Зняття нальоту.

Видалення м’якого нальоту і делікатне полірування зубів системою Air Flow (за принципом піскострую).

04
Полірування зубів.

Обробка зубів фтором для зміцнення емалі та попередження пігментації за наявності показань.

Що таке зубний камінь, і чи є він у вас?

Зубний камінь – по суті затверділий наліт, який із певних причин не вдавалося вчасно знімати з поверхні зуба, поки він був м’який. Він складається із залишків їжі, бактерій, епітелію слизової. Поступово камінь просочується пігментами їжі, напоїв, тютюнового диму та забарвлюється у темний колір. Або ж залишається непомітним, якщо ви не вживаєте нічого, що може його забарвлювати.

 

Достеменно сказати, чи є у вас зубний камінь, може тільки лікар після стоматологічного огляду в кабінеті. Але запідозрити, що десь між зубами або в зубоясенній кишені є тверді відкладення, можна у разі періодичного відчуття смаку крові в роті або під час використання зубної нитки (якщо флос чіпляється).

 

 

Ультразвукова чистка зубів та видалення каменю

Якщо лікар виявив зубний камінь, стійкі плями на емалі, якомога раніше призначається ультразвукова чистка зубів. Це одночасно і гігієнічна процедура, і профілактика ускладнень, які може викликати застарілий наліт.

 

Ультразвук під час обробки зубів подається точково і діє цілеспрямовано. Тому лікар завжди діє скалером саме там, де потрібно прибрати камінь. Жодних хімічних речовин, як під час відбілювання, тут застосовувати не потрібно.

 

Часто чистку зубів ультразвуковом поєднують з Air Flow.

 

Ультразвуковий скалер може працювати в сухому режимі або із застосуванням води.

 

Апаратна чистка ультразвуком кардинально відрізняється від догляду за зубами вдома, навіть із застосуванням професійних засобів. У тих місцях, де твердий наліт щільно прилягає до шийки зуба, емалі та ясен, виникають сприятливі умови для появи хвороботворних мікробів. Емаль і шийка в цих місцях із часом можуть постраждати від карієсу: наліт порушує процес ремінералізації та створює умови для накопичення кислот. Ясна, там де до них прилягають тверді відкладення, запалюються, і через деякий час гострий процес переходить у хронічний.

 

У разі пародонтозу в зубоясенних кишенях утворюється велика кількість зубних відкладень, і єдина можливість вилікувати хворобу – почати з видалення цих каменів. Побачити наліт в цій локації самостійно можна лише в тих випадках, коли процес зайшов дуже далеко, шийки оголені та ризик втрати зубів високий.

 

Ціна ультразвукової чистки зубів зазвичай охоплює весь комплекс процедур, враховуючи підготовку і завершальний етап. У Києві ціни на чистку зубів ультразвуком не сильно відрізняються в різних клініках, але якість послуг залежить від досвіду і майстерності фахівця. Важливо уточнити всі подробиці у вашого стоматолога перед початком роботи, в тому числі які саме процедури вам потрібні в комплексі із застосуванням ультразвуку. Якщо видалення каменю буде поєднуватися з лікуванням пародонту, то може знадобитися більше одного відвідування стоматолога.

 

 

Застосування ультразвукової чистки зубів під час вагітності

Ультразвукова чистка зубів – один із методів, який обирається для видалення м’якого і твердого нальоту у вагітних. Ультразвук ніяк не впливає на перебіг вагітності і на загальний стан жінки, абсолютно безпечний для дитини (можливо робити лише у другому триместрі). Його перевагами є відсутність хімічних реагентів, ризику пошкодження здорових тканин і болісних відчуттів.

 

Гормональна перебудова і підвищена витрата мінеральних речовин і білка у вагітних значно підвищують ймовірність проблем із зубами і яснами. Зокрема, емаль може ставати менш міцною, а твердий наліт утворюється швидше і в більшій кількості. Недостатньо ретельна гігієна в цей період може стати причиною втрати зубів. Тому вагітним потрібен особливо ретельний догляд за зубами і регулярна професійна чистка ультразвуком.

 

Хронічне запалення може проявлятися тільки у вигляді неприємного запаху з рота і кровоточивості ясен.

 

 

Рекомендації після чистки зубів ультразвуком

Загальні рекомендації для пацієнтів після професійної чистки актуальні і після видалення зубного каменю ультразвуком. Важливо перші дві-три години не їсти і не пити продукти, що можуть забарвити емаль. Пити можна тільки чисту воду.

 

Також протягом першої доби після процедури не рекомендується курити.

 

Якщо ви хочете зберегти ефект освітлення тону зубів, то протягом найближчих одного-двох тижнів бажано вживати тільки ту їжу та напої, що не забарвлять емаль. Кава, соки, червоні супи, яскраві овочі та фрукти, солодощі з барвниками – це продукти, які краще не вживати.

 

Після процедури ваш стоматолог для профілактики запалення призначить вам полоскання порожнини рота антисептичним розчином, наприклад, Ангілексом, 3 дні 3 рази на день.

 

Якщо ви будете дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, то наступна чистка у стоматолога вам знадобиться не раніше ніж через півроку.

 

Камінь на зубах і пігментація особливо швидко утворюються у курців. Тому таким пацієнтам професійну чистку рекомендується проходити частіше, кожні 3 місяці.

Особливості Porcelain

У разі пародонтозу видалення зубного каменю ультразвуком в глибині зубоясенних кишень можна провести безболісно і швидко. Це поліпшує прогноз для пацієнтів із високим ризиком втрати зубів.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Ультразвукова чистка зубів в Києві, ціна на чистку зубів ультразвуком - Стоматологічна клініка PORCELAIN 2
Гордієнко Анна Євгенівна
Гігієністи, Загальна практика
Ультразвукова чистка зубів в Києві, ціна на чистку зубів ультразвуком - Стоматологічна клініка PORCELAIN 3
Стеценко Тарас Олександрович
Лікарі-куратори, гігієністи, Хірурги, Загальна практика
Ультразвукова чистка зубів в Києві, ціна на чистку зубів ультразвуком - Стоматологічна клініка PORCELAIN 4
Хренов-Шимкін Філіпп Володимирович
Лікарі-куратори, гігієністи, Загальна практика
Ультразвукова чистка зубів в Києві, ціна на чистку зубів ультразвуком - Стоматологічна клініка PORCELAIN 5
Єрьоменко Аліна Сергіївна
дитячі лікарі, Загальна практика
Ультразвукова чистка зубів в Києві, ціна на чистку зубів ультразвуком - Стоматологічна клініка PORCELAIN 6
Нецька Юлія Сергіївна
Лікарі-Куратори, Гігієністи, Пародонтологи, Загальна практика

А ТЕПЕР ЦІНИ

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Використання технології Beyond Polus дозволяє за одну процедуру відбілити зуби на кілька тонів із мінімальним ризиком підвищення чутливості зубів і прилеглих тканин.

Дізнатись більше про лікування
Ультразвукова чистка зубів в Києві, ціна на чистку зубів ультразвуком - Стоматологічна клініка PORCELAIN 8

Варіант, якщо у вас дуже чутлива емаль, але потрібно зробити відбілювання.

Дізнатись більше про лікування

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування
Ультразвукова чистка зубів в Києві, ціна на чистку зубів ультразвуком - Стоматологічна клініка PORCELAIN 9

Професійний догляд за зубами дозволяє впоратися з проблемами, які в домашніх умовах вирішити неможливо. Навіть якщо у вас немає помітних відкладень зубного каменю, на емалі, на шийках зубів може бути стійкий наліт, пігментація, які неможливо видалити за допомогою зубної щітки та флосу. Не завжди ці утворення можна помітити самостійно, але вони можуть нашкодити емалі та пародонту.

Дізнатись більше про лікування

МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • 1. Чи боляче робити ультразвукову чистку зубів?

  Це абсолютно безболісна процедура, легкий дискофмфорт можуть відчувати пацієнти з підвищеною чутливістю зубів.

 • 2. Як довго триває ультразвукова чистка?

  До 40 хвилин.

 • 3. Чи можна робити ультразвукову чистку зубів вагітним?

  Небажано робити в першому триместрі. Другий триместр-ідеальне вікно для процедури.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку