Зубні імпланти

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН, СР, ПТ, СБ: 9:00-16:00
 • ВТ, ЧТ: 12:00-19:00
 • НД: вихідний

Встановлення імплантів

Записатися на прийом

Якісна імплантація залежить від кваліфікації лікаря, якості матеріалів і технологій, що використовуються.

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Їх використовують як корні для окремих коронок.

ЕТАПИ

01
Обстеження.

Під час стоматологічного обстеження лікар оцінює стан порожнини рота, зубних рядів, слизової, прикусу, проводить рентгенологічне дослідження, визначає можливість імплантації та її конкретний вид.

 

Крім того, за необхідності, наприклад у тих випадках, коли є хронічні захворювання, що вимагають контролю, або пацієнт приймає певні препарати, проводиться низка досліджень, які допомагають оцінити загальний стан організму. Для цього проводяться аналізи крові та сечі, ЕКГ, а також консультація терапевта або сімейного лікаря.

02
Віртуальна операція.

Виконання операції на віртуальній моделі з оцінюванням будови та товщини кістки, а також можливості встановлення імплантату. Імпланти підбираються індивідуально для кожного пацієнта, залежно від клінічної ситуації та завдання.

03
Підготовка до встановлення.

Якщо кісткової тканини недостатньо, то попередньо проводиться її нарощування.

04
Встановлення імпланту.

У кістковій тканини формується ложе для імплантату (його внутрішньокісткової частини), зверху встановлюється формувач ясен. Якщо це нижня щелепа, то приживлення відбувається за 3 місяці, на верхній – за 4.

05
Встановлення тимчасової коронки.

Встановлення тимчасової коронки для створення правильного контуру м’яких тканин (ясен).

06
Протезування – встановлення коронки.

Підбирається оптимальний матеріал, форма і розмір коронки, після чого вона встановлюється на абатмент – і процес завершено.

 

Зуб – це складна структура, яку можуть руйнувати різні захворювання. Найпоширеніші з них – карієс і його ускладнення, хвороби пародонта. Наразі розроблені цілі комплекси профілактичних і лікувальних заходів для попередження таких станів, а лікарі роблять максимум для того, щоб зберегти пацієнту його власні зуби, проте іноді їх видалення буває неминучим. У цьому випадку встановлення зубних імплантів може стати одним із способів вирішення проблеми відсутності одного або декількох зубів.

 

Важливо відновити цілісність зубного ряду якомога швидше. І справа не тільки в естетичному питанні. Хоча відсутність можливості повноцінно посміхатися, рання поява зморшок, втрата чіткості овалу обличчя та западання щік теж доставляють чимало неприємностей, особливо жінкам.

 

Втрата зуба може порушити й фізіологічні процеси, про які не замислюються 90 % людей, як то травлення. У ротовій порожнині відбувається механічна обробка їжі та формування харчової грудки, а це важливий перший етап травлення. Крім того, можуть зміщуватися та руйнуватися сусідні зуби, деформуватися щелепа. Це призведе до того, що поставити зубний імплант буде набагато складніше. 

 

Показання до імплантації

Сучасне протезування з опорою на імпланти можливе практично у всіх випадках, незалежно від місця розташування або протяжності дефекту зубного ряду.

 

Стоматологічна імплантація показана у разі:

 • - відсутності одного або декількох зубів;
 • - включених і кінцевих дефектів зубного ряду;
 • - повної відсутності зубів.

 

Особливо імплантати зубів необхідні у тих випадках, коли немає умов для якісного кріплення повних або часткових протезів, а також у разі непереносимості матеріалів, з яких виготовляють знімні протези.

 

Протипоказання до встановлення імплантів

Як і інші хірургічні втручання, стоматологічна імплантація має ряд протипоказань. Вони поділяються на абсолютні та відносні. До перших належать важкі хронічні захворювання: туберкульоз, хвороби кісткової системи, при яких уповільнене відновлення кісток, нервової та серцево-судинної систем із недостатністю кровообігу, а також онкозахворювання.

 

До відносних належать стоматологічні захворювання, як то: стоматити, пародонтит, неправильний прикус, хвороби скронево-нижньощелепного суглоба, бруксизм, передракові стани слизової порожнини рота, а також патологія щитоподібної залози, підвищений артеріальний тиск, цукровий діабет тощо.

 

Небажаним є встановлення імплантатів і в разі незадовільної гігієни порожнини рота – це прямий шлях до інфікування імпланту, навколишніх тканин і розвитку періімплантіта з подальшим відторгненням.

 

Ускладнення при імплантації

Ускладнення діляться за часом виникнення:

 

 • - під час оперативного втручання: травмування прилеглих слизових і кісткових структур, кровотечі;
 • - на ранніх строках: запалення навколишніх тканин, для профілактики яких призначають протизапальні та антибактеріальні засоби, набряк, біль, кровотечі, дискомфорт;
 • - у віддалені строки після закінчення протезування: ускладнення пов’язані з фіксацією коронки та її деформацією, запалення слизової, формування кишень.

 

Спеціалісти у стоматологічних клініках Києва та інших міст України слідкують за розвитком дентальної імплантології та вживають усіх заходів для попередження ускладнень, однак багато що залежить і від самого пацієнта.

 

Види імплантації

Імплантати розрізняють за матеріалом виготовлення. Це може бути титан, золото, цирконій, кераміка, скловуглець тощо. Найпоширеніший з них – це титан. За формою існують пластинкові, гвинтові, циліндричні, трубчасті імпланти. Більшість із них мають пористе покриття, яке сприяє його механічному утриманню у кістці щелепи та біосумісності з нею.

 

Методики імплантації бувають:

 • - одноетапна – в цьому випадку імплантат розміщується в кістковому ложі, його голівка виступає в порожнину рота, а протезування починається відразу після операції;
 • - двоетапна – в ложі розміщується тільки коренева частина, слизова над нею ушивається, протезування починається через 2-4-6 місяців (на нижній щелепі раніше) після приживлення;
 • - одномоментна – відразу після видалення зуба імплант вводиться в альвеолярну лунку;
 • - відтермінована – проводиться через 2 і більше місяців після видалення зуба, коли кістка повністю перебудувалася.

 

Вартість зубного імпланту визначається багатьма факторами: кількістю кісткової тканини в місці встановлення імпланту і необхідністю виконання додаткових процедур з її відновлення або нарощування, станом ясен, індивідуальними особливостями, технологією.

 

Ціни на зубні імпланти обговорюються з доктором після первинного стоматологічного обстеження з урахуванням кількості зубів, які потрібно відновити.

 

Догляд за імплантами такий самий, як і за природними зубами. Потрібна ретельна гігієна порожнини рота для попередження інфікування та запалення. Один раз на 6 місяців рекомендується професійне чищення.

 

Головне – не затягувати з імплантацією, і ваші здоров’я та посмішка будуть у безпеці.

Особливості Porcelain

Зубні імпланти: ціна на імплантанти зубів в Києві - Porcelain 1

У процесі імплантації в щелепну кістку імплантуються біологічно сумісні матеріали. Це означає, що процес інтеграції імплантату відбувається з більшим успіхом.

 

Переваги імплантів порівняно з традиційним протезуванням:

- Зменшення або повне виключення травмування власних здорових зубів. Їх не потрібно обточувати під коронки.

- Можливість відновлення відразу декількох зубів, зокрема кінцевих, жувальних зубів з 6 до 8, на які спирається весь зубний ряд, використовуючи незнімні протези.

- Можливість виготовлення незнімних протезів навіть у тих випадках, коли зуби повністю відсутні, а також поліпшення кріплення та фіксації знімних протезів.

- Ефективність імплантації з використанням сучасних технологій досягає 97 % і більше.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Зубні імпланти: ціна на імплантанти зубів в Києві - Porcelain 2

Країна навчання: Німеччина

Воронін Максим Валерійович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Зубні імпланти: ціна на імплантанти зубів в Києві - Porcelain 3

Країна навчання: Угорщина

Павленко Ярослав Ігорович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Зубні імпланти: ціна на імплантанти зубів в Києві - Porcelain 4

Країна навчання: Чехія

Базик Станіслав Іванович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Зубні імпланти: ціна на імплантанти зубів в Києві - Porcelain 5
Маліновський Олександр Володимирович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика

А ТЕПЕР ЦІНИ

Установка імпланта MIS (Ізраїль) -
20700 грн
Розкриття імпланта MIS (Ізраїль) -
11200 грн
Установка імпланта Straumann (Швейцарія) -
28100 грн
Розкриття імпланта Straumann (Швейцарія) -
12300 грн
Установка імпланта MegaGen (Корея) -
12300 грн
Розкриття імпланта MegaGen (Корея) -
6700 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Занурення в медикаментозний сон здійснюється за допомогою американського газу Севоран. В результаті досягається заспокоєння пацієнта, загальне розслаблення, стан легко переривається сну протягом всієї операції.

Дізнатись більше про лікування
Зубні імпланти: ціна на імплантанти зубів в Києві - Porcelain 6

На віртуальному прототипі голови пацієнта лікар тестує хід операції та визначає кращий метод її проведення.

Дізнатись більше про лікування

Коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб, повернути йому колишню форму та функцію, а згодом захистити від карієсу. Використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації.

Дізнатись більше про лікування
Зубні імпланти: ціна на імплантанти зубів в Києві - Porcelain 7

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування

Кожен бажає зберегти гарну посмішку. Але для цього необхідний міцний фундамент. Верхня та нижня щелепи — це основа, яка формує вашу гарну посмішку, забезпечуючи стабільну опорну структуру для зубів та рис обличчя. Дефекти цих кісток можуть радикально змінити з часом ваш зовнішній вигляд.

 

Костна пластика також називаєтся як «остеопластика».

 

Ця процедура рекомендується у разі відсутності кісткової тканини. Цей стан може розвинутися після захворювань пародонта, втрати зубів або травм. Остеопластика застосовується також для підготовки порожнини рота до імплантації зубів.

Дізнатись більше про лікування

МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • 1. Чи можна видалити зуб і на його місце тут же поставити імплант?

  Так, це можливо зробити. Лікар-хірург за результатами КТ може розповісти про можливості та деталі проведення процедури.

 • 2. Який відсоток приживлюваності імплантатів?

  Імплант проходить процес, званий "остеоінтеграція". Це один з видів інтеграції імплантату в кісткову тканину. При сприятливих умовах і дотримання протоколів, остеінтеграція проходить успішно.

 • 3. Що краще: мостоподібні протези або імпланти?

  Однозначно імпланти краще мостовидних протезів. Імплантат з коронкою відновлюють відсутній зуб, при цьому сусідні зуби не пошкоджуються як при виготовленні мостовидного протеза.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку