Можливість вилікувати ваші зуби, поки ви відпочиваєте і дивитесь сни.
Наразі стоматологічні клініки прагнуть того, щоб лікування було не тільки ефективним і безпечним, а й комфортним для пацієнта.
Сучасні методики анестезії можуть забезпечити повне знеболювання, але іноді не справляються зі страхом перед лікуванням або видаленням зубів. Лікування зубів із седацією – це комфортне рішення таких питань.
ЕТАПИ
За наявності показань тепер доступно лікування зубів під наркозом.
У Києві воно проводиться в одиничних клініках, оскільки потребує дотримання цілого ряду правил і умов: наявність спеціального обладнання, ліцензії, дозволів на застосування спеціальних препаратів, що відповідають законодавству України, лікаря-анестезіолога, який володіє методикою седації, та інших кваліфікованих лікарів.
Поширеність процедури обмежується правовими питаннями, збільшенням вартості лікування, закупівлею дорогого обладнання.
Лікування зубів уві сні. Показання
Лікувати зуби уві сні пропонують дорослим і дітям, якщо:
- - є сильний страх перед стоматологічним лікуванням,
- - передбачено великий обсяг втручання або підвищений ризик травматичності, наприклад, під час видалення зубів мудрості або інших атипово розташованих зубів, а також за різних видів кісткової пластики,
- - низький поріг больової чутливості,
- - є алергія на місцеві знеболювальні препарати,
- - є тяжкі супутні захворювання, наприклад, психічні розлади,
- - виражений блювотний рефлекс,
- - у дитини є численні ураження зубів карієсом.
Небезпеки седації та протипоказання
У стоматології застосовується специфічний вид седації або медикаментозного сну, за якого немає глибокого пригнічення свідомості, верхні дихальні шляхи залишаються повністю прохідними, а рефлекси та адекватне самостійне дихання збережені. Уберегти від завдання шкоди пацієнту допомагає компетентність спеціалістів, рівень обладнання, сертифіковані препарати та якісна підготовка до процедури.
Лікування зубів під наркозом протипоказано у разі вагітності, будь-яких гострих запальних та інфекційних процесів у організмі, як то бронхіт, пневмонія, пієлонефрит, а також у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. У цих випадках застосування наркозу відкладають до повного одужання.
Види седації
Седацію розрізняють за ступенем пригнічення свідомості: від мінімальної до глибокої.
- 1. Мінімальна – пацієнт може реагувати на прості команди, свідомість зберігається? трохи можуть бути порушена координація рухів, але водночас присутнє повне розслаблення, спокій, показники дихання та кровообігу стабільні, незважаючи на емоційно напружену обстановку.
- 2. Помірна – цілеспрямовану відповідь можна отримати лише у разі підкріпленої вербальної команди тактильною стимуляцією, є ознаки поверхневого медикаментозного сну, але контакт із пацієнтом зберігається.
- 2. Глибока – відповідь відбувається тільки на повторювані больові подразники, може бути рекомендована тільки в умовах стаціонару.
Для оцінювання глибини анестезії крім частоти серцевих скорочень і артеріального тиску використовується моніторинг пригнічення свідомості за методом BIS, а також безперервне вимірювання концентрації кисню та вуглекислоти в повітрі, що видихається. Ці показники рекомендовані та схвалені Американською стоматологічною асоціацією (ADA).
Якщо призначено лікування зубів під загальним наркозом, то найчастіше застосовуються такі методи медикаментозної седації:
- - Внутрішньовенна. Можлива як постійна подача анестетика за допомогою інфузомату, так і періодична до досягнення цільової концентрації. Іноді досить одного препарату, але може знадобитися комбінація засобів.
- - Інгаляційна із застосуванням назотрахеальної інтубації. Її перевагами є швидкий ефект, висока керованість, помірне знеболювання, швидке відновлення свідомості. Використовується достатньо безпечний сертифікований препарат Севоран (севофлуран). Він не викликає звикання та швидко виводиться з організму.
Вартість такої седації у стоматології залежить від методу анестезії, препарату, загального часу наркозу, обсягу втручання. Варто враховувати, що час лікувальних процедур під загальним наркозом у стоматології зменшується, оскільки лікар може зосереджено працювати та не відволікатися на емоції пацієнта і його рефлекторні рухи.
Сучасні технології наближають кожного пацієнта до мрії мати здорову і гарну посмішку, які б страхи його не переслідували раніше.
Особливості Porcelain
У кожному конкретному випадку вид анестезії та препарати підбираються індивідуально, з урахуванням усіх специфічних особливостей організму і обсягів лікування.
Комфорт і безпека прийому забезпечується постійним спостереженням лікаря-анестезіолога і динамічним контролем спеціального обладнання.
Занурення в сон здійснюється за допомогою сертифікованого американського газу "Севоран".
ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ
А ТЕПЕР ЦІНИ
Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
Сьогодні матеріали для виготовлення пломб робляться з найдрібніших часточок – нанокомпозитів. Вони дозволяють передати всі властивості натурального зуба – прозорість, міцність, індивідуальні відтінки та візерунки емалі.
Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.
МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ
-
1. Це небезпечно чи ні?
Це безпечно. Для занурення в медикаментозний сон ми використовуємо препарат "Севоран" (США). Він вводиться за допомогою маски, а також Пропофолу. На сьогодні, "Севоран" визнаний найбезпечнішим у світі.
-
2. Чи точно я нічого не буду пам'ятати / відчувати?
Під час проведення седації наші лікарі використовують місцеву анестезію в області проведення маніпуляцій, тому ви не будете нічого відчувати, як до, так і після проведених маніпуляцій.
-
3. Як я буду себе почувати після пробудження?
Після седаціі ви прокинетеся в затишній кімнаті для відпочинку, як після звичайного здорового сну. Можливо невелике запаморочення і нудота, але це норма і вони швидко пройдуть.
-
4. Які є обмеження для медикаментозного сну?
Наркоз протипоказаний при: серйозній серцевій патології (постінфарктний стан, порушення ритму серця), бронхіальній астмі, порушеннях ендокринної системи, при наркотичному і алкогольному сп'янінні, повному шлунку, гормонозалежних захворюваннях.
-
5. За яких загальних захворюваннях не можна застосовувати медикаментозний сон?
Наркоз протипоказаний при: серйозній серцевій патології (постінфарктний стан, порушення ритму серця), бронхіальній астмі, порушеннях ендокринної системи, при наркотичному і алкогольному сп'янінні, повному шлунку, гормонозалежних захворюваннях.
ІСТОРІЇ ТА ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ
ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ
АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ