Якщо ваша дитина панічно боїться стоматолога, це шанс вилікувати її зуби.

Погружение в медикаментозный сон осуществляется с помощью американского газа Севоран. В результате достигается успокоение пациента, общее расслабление, состояние легко прерываемого сна в течение всей операции.

ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ

01
Консультація з лікарем і анестезіологом.

Ви дізнаєтеся, як максимально ефективно та комфортно провести лікування. Після цього здаєте аналізи, щоб зрозуміти загальний фон здоров’я.

02
Лікування.

Ви робите декілька вдихів і занурюєтеся у медикаментозний сон. Під час сну нічого не відчуваєте та не запам’ятовуєте. Завдяки одному тригодинному візиту, під час якого ви перебуваєте в легкій дрімоті, лікар встигає виконати обсяг роботи, що дорівнює 4-5 звичайним візитам.

03
Пробудження.

Ви прокидаєтеся у затишній кімнаті для відпочинку, як після звичайного здорового сну.

Особливості Porcelain

image

В каждом конкретном случае вид анестезии и препараты подбираются индивидуально, с учетом всех специфических особенностей организма и объемов лечения.

Комфорт и безопасность приема обеспечивается постоянным наблюдением врача-анестезиолога и динамическим контролем специального оборудования.

Погружение в сон осуществляется с помощью сертифицированного американского газа “Севоран”.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

image
Самедінов Ельдар Енверович
Лікарі-анестезіологи
image

Країна навчання: Польща

Золотоверхий Дмитро Ігоревич
Дитячі лікарі, Лікарі-куратори

А ТЕПЕР ЦІНИ

1 годину -
7260 грн
2 години -
10160 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні матеріали для виготовлення пломб робляться з найдрібніших часточок – нанокомпозитів. Вони дозволяють передати всі властивості натурального зуба – прозорість, міцність, індивідуальні відтінки та візерунки емалі.

Дізнатись більше про лікування
image

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку