Лікування зубів уві сні

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН, СР, ПТ, СБ: 9:00-16:00
 • ВТ, ЧТ: 12:00-19:00
 • НД: вихідний

Можливість вилікувати ваші зуби, поки ви відпочиваєте і дивитесь сни.

Наразі стоматологічні клініки прагнуть того, щоб лікування було не тільки ефективним і безпечним, а й комфортним для пацієнта.

Сучасні методики анестезії можуть забезпечити повне знеболювання, але іноді не справляються зі страхом перед лікуванням або видаленням зубів. Лікування зубів із седацією – це комфортне рішення таких питань.

ЕТАПИ

01
Консультація.

Індивідуальна консультація зі стоматологом і анестезіологом.

02
Підготовка.

Перед тим як лікувати зуби під наркозом, проводиться попереднє комплексне обстеження (аналіз крові, ЕКГ тощо), список надасть лікар після попередньої консультації.

03
Підбір виду анестезії

Після вивчення результатів аналізів команда анестезіологів підбирає вид анестезії з урахуванням індивідуальних особливостей організму та віку.

04
Занурення.

Занурення в медикаментозний сон за допомогою препаратів, які вводяться внутрішньовенно або інгаляційним способом.

Лікар-анестезіолог здійснює безперервний контроль гемодинаміки та концентрації кисню у крові. Стоматологія уві сні – це можливість полікувати зуби або провести будь-які маніпуляції в щелепно-лицьовій ділянці без дискомфорту і болю ані під час седації, ані після.

05
Пробудження.

Пробудження як після звичайного сну. Протягом 10-30 хвилин можлива слабкість і порушення координації рухів, тому пацієнт ще деякий час залишається у клініці під наглядом анестезіолога.

За наявності показань тепер доступно лікування зубів під наркозом.

У Києві воно проводиться в одиничних клініках, оскільки потребує дотримання цілого ряду правил і умов: наявність спеціального обладнання, ліцензії, дозволів на застосування спеціальних препаратів, що відповідають законодавству України, лікаря-анестезіолога, який володіє методикою седації, та інших кваліфікованих лікарів.

Поширеність процедури обмежується правовими питаннями, збільшенням вартості лікування, закупівлею дорогого обладнання.

 

Лікування зубів уві сні. Показання

Лікувати зуби уві сні пропонують дорослим і дітям, якщо:

 • - є сильний страх перед стоматологічним лікуванням,
 • - передбачено великий обсяг втручання або підвищений ризик травматичності, наприклад, під час видалення зубів мудрості або інших атипово розташованих зубів, а також за різних видів кісткової пластики,
 • - низький поріг больової чутливості,
 • - є алергія на місцеві знеболювальні препарати,
 • - є тяжкі супутні захворювання, наприклад, психічні розлади,
 • - виражений блювотний рефлекс,
 • - у дитини є численні ураження зубів карієсом.

 

Небезпеки седації та протипоказання

У стоматології застосовується специфічний вид седації або медикаментозного сну, за якого немає глибокого пригнічення свідомості, верхні дихальні шляхи залишаються повністю прохідними, а рефлекси та адекватне самостійне дихання збережені. Уберегти від завдання шкоди пацієнту допомагає компетентність спеціалістів, рівень обладнання, сертифіковані препарати та якісна підготовка до процедури.

Лікування зубів під наркозом протипоказано у разі вагітності, будь-яких гострих запальних та інфекційних процесів у організмі, як то бронхіт, пневмонія, пієлонефрит, а також у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. У цих випадках застосування наркозу відкладають до повного одужання.

 

 

Види седації

Седацію розрізняють за ступенем пригнічення свідомості: від мінімальної до глибокої.

 1. 1. Мінімальна – пацієнт може реагувати на прості команди, свідомість зберігається? трохи можуть бути порушена координація рухів, але водночас присутнє повне розслаблення, спокій, показники дихання та кровообігу стабільні, незважаючи на емоційно напружену обстановку.
 2. 2. Помірна – цілеспрямовану відповідь можна отримати лише у разі підкріпленої вербальної команди тактильною стимуляцією, є ознаки поверхневого медикаментозного сну, але контакт із пацієнтом зберігається.
 3. 2. Глибока – відповідь відбувається тільки на повторювані больові подразники, може бути рекомендована тільки в умовах стаціонару.

 

Для оцінювання глибини анестезії крім частоти серцевих скорочень і артеріального тиску використовується моніторинг пригнічення свідомості за методом BIS, а також безперервне вимірювання концентрації кисню та вуглекислоти в повітрі, що видихається. Ці показники рекомендовані та схвалені Американською стоматологічною асоціацією (ADA).

 

Якщо призначено лікування зубів під загальним наркозом, то найчастіше застосовуються такі методи медикаментозної седації:

 • - Внутрішньовенна. Можлива як постійна подача анестетика за допомогою інфузомату, так і періодична до досягнення цільової концентрації. Іноді досить одного препарату, але може знадобитися комбінація засобів.
 • - Інгаляційна із застосуванням назотрахеальної інтубації. Її перевагами є швидкий ефект, висока керованість, помірне знеболювання, швидке відновлення свідомості. Використовується достатньо безпечний сертифікований препарат Севоран (севофлуран). Він не викликає звикання та швидко виводиться з організму.
 •  

Вартість такої седації у стоматології залежить від методу анестезії, препарату, загального часу наркозу, обсягу втручання. Варто враховувати, що час лікувальних процедур під загальним наркозом у стоматології зменшується, оскільки лікар може зосереджено працювати та не відволікатися на емоції пацієнта і його рефлекторні рухи.

 

Сучасні технології наближають кожного пацієнта до мрії мати здорову і гарну посмішку, які б страхи його не переслідували раніше.

Особливості Porcelain

Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 1

У кожному конкретному випадку вид анестезії та препарати підбираються індивідуально, з урахуванням усіх специфічних особливостей організму і обсягів лікування.


Комфорт і безпека прийому забезпечується постійним спостереженням лікаря-анестезіолога і динамічним контролем спеціального обладнання.


Занурення в сон здійснюється за допомогою сертифікованого американського газу "Севоран".

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 2

Країна навчання: Німеччина

Воронін Максим Валерійович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 3

Країна навчання: Угорщина

Павленко Ярослав Ігорович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 4

Країна навчання: Німеччина

Імшенецька Марія Леонідівна
Лікарі-Куратори, Загальна практика
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 5

Країна навчання: Чехія

Базик Станіслав Іванович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 6
Маліновський Олександр Володимирович
Лікарі-Куратори, Імплантологи, Хірурги, Загальна практика
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 7
Лічман Денис Валерійович
Лікарі-Куратори, Пародонтологи, Хірурги, Загальна практика
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 8
Самедінов Ельдар Енверович
Лікарі-анестезіологи
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 9
Клева Володимир Юрійович
Лікарі-куратори, Загальна практика
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 10
Кириченко Євген Володимирович
Лікарі-Анестезіологи

А ТЕПЕР ЦІНИ

1 годину -
9460 грн
2 години -
12980 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні матеріали для виготовлення пломб робляться з найдрібніших часточок – нанокомпозитів. Вони дозволяють передати всі властивості натурального зуба – прозорість, міцність, індивідуальні відтінки та візерунки емалі.

Дізнатись більше про лікування
Лікування зубів під наркозом: лікування зубів уві сні в Києві - Porcelain 11

Регулярне чищення зубів є обов’язковою процедурою для дітей, яка допомагає прибрати наліт і уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Дізнатись більше про лікування

МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • 1. Це небезпечно чи ні?

  Це безпечно. Для занурення в медикаментозний сон ми використовуємо препарат "Севоран" (США). Він вводиться за допомогою маски, а також Пропофолу. На сьогодні, "Севоран" визнаний найбезпечнішим у світі.

 • 2. Чи точно я нічого не буду пам'ятати / відчувати?

  Під час проведення седації наші лікарі використовують місцеву анестезію в області проведення маніпуляцій, тому ви не будете нічого відчувати, як до, так і після проведених маніпуляцій.

 • 3. Як я буду себе почувати після пробудження?

   

   

  Після седаціі ви прокинетеся в затишній кімнаті для відпочинку, як після звичайного здорового сну. Можливо невелике запаморочення і нудота, але це норма і вони швидко пройдуть.

 • 4. Які є обмеження для медикаментозного сну?

  Наркоз протипоказаний при: серйозній серцевій патології (постінфарктний стан, порушення ритму серця), бронхіальній астмі, порушеннях ендокринної системи, при наркотичному і алкогольному сп'янінні, повному шлунку, гормонозалежних захворюваннях.

 • 5. За яких загальних захворюваннях не можна застосовувати медикаментозний сон?

  Наркоз протипоказаний при: серйозній серцевій патології (постінфарктний стан, порушення ритму серця), бронхіальній астмі, порушеннях ендокринної системи, при наркотичному і алкогольному сп'янінні, повному шлунку, гормонозалежних захворюваннях.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку