Капи Інвізілайн (Invisalign)

044 593-77-87
Графік роботи
  • ПН-ПТ: 9:00-17:00
  • СБ: 10:00-16:00
  • НД: вихідний

Капи Інвізілайн (Invisalign)

Записатися на прийом

Комфортний та непомітний спосіб вирівнювання прикусу елайнерами Invisalign.

Капи Invisalign — це прозорі та дуже тонкі знімні коригуючі зубні апарати, які називають також елайнерами або капами. Такий метод вирівнювання зубів був запропонований у 1999 році американською компанією Align Technologies.

ЕТАПИ

01
Огляд.

Огляд ортодонтом порожнини рота та оцінка можливості застосовувати капи інвізілайн.

02
Діагностика.

Зняття зліпків та проведення діагностики.

03
3D-моделі прикусу.

Розробка в лабораторії двох 3D-моделей. Одна — ваш теперішній прикус, а друга — бажаний результат.

04
Замовлення та виробництво кап.

Виготовлення та замовлення кап у відповідності до комп’ютерної моделі. Кожен такий елайнер слід носити 2 тижні. Після переміщення зубів надівається нова капа.

Повний курс лікування може тривати 1–2 роки.

 

До недавнього часу в стоматологічній практиці для корекції зубів, а відповідно, і для краси посмішки та здоров’я щелеп застосовувалася система жорстких конструкцій – брекетів – для постійного носіння. Однак існує можливість не застосовувати брекет систему, застосовуючи більш комфортний спосіб вирівнювання прикусу системою Invisalign.

 

Особливості системи Invisalign

Менше одного міліметра товщиною, прозорі вирівнювачі пропонують пацієнтам набагато менш інвазивну альтернативу ортодонтичної корекції та лікування. Назва «Інвізілайн» походить від англійських слів invisible – «невидимий» та align – «вирівнювати», що саме говорить за себе. Практичний позитивний ефект від їх застосування стає помітним вже через 4–5 тижнів.

 

Ці капи знімні, для того щоб їсти, пити або чистити порожнину рота, необхідно їх знімати. Однак для ефективної роботи стоматологи рекомендують носити елайнери не менше 18–20 годин на день.

 

Готові капи приходять в кейсах, на яких вказані всі дані про лікаря, пацієнта та ідентифікаційний код замовлення.

 

У кожній коробці знаходиться пара кап, запакована в індивідуальну упаковку, де вказані всі перераховані вище дані.

Капи Инвизилайн (Invisalign) - ціни в Києві в стоматологічній клініці Porcelain 1

 

Показання до застосування

Хто може стати кандидатом на застосування кап Invisalign? Це люди, чиї зуби мають неправильне положення, відкритий, глибокий, мезіальний і перехресний прикус, великі проміжки між зубами, скупчено розташуванні зуби. Метод застосовується для підлітків і дорослих. Однак при деяких серйозних руйнуваннях зубів або захворюваннях ясен капи Invisalign не встановлюють. Крім того, перш ніж розглядати лікування за допомогою елайнерів, необхідно спочатку вирішити загальні проблеми зі здоров’ям порожнини рота.

 

Переваги технології Invisalign 

  • - Елайнери дуже естетичні. Вони тонкі та прозорі, тому практично непомітні.
  • - Відсутній дискомфорт при носінні. Адже елайнери виготовлені точно за формою вашого зубного ряду. Тому дефектів мовлення не спостерігається, а звикання відбувається протягом одного дня.
  • - Капу можна знімати за потреби.
  • - Догляд дуже простий — промивання водою та чищення звичайною щіткою.
  • - Запатентований матеріал SmartTrack, з якого виготовляються елайнери, гіпоалергенний. Порівняно з іншими матеріалами, він щільніше прилягає до зубів, забезпечує більш постійне зусилля, кращу еластичність, точнішу посадку та підвищений комфорт для пацієнта.
  • - Завдяки технології Invisalign випрямлення зубів відбувається більш передбачувано, час лікування скорочується.

Капи Инвизилайн (Invisalign) - ціни в Києві в стоматологічній клініці Porcelain 2

Капи Invisalign: ціна

Капи Invisalign зазвичай коштують не дорожче традиційних брекетів. У наборі йде контейнер і кілька кап, щоб відвідувати ортодонта можна було раз у кілька місяців, а не робити регулярно корекцію, як у випадку з брекетами.

 

Якщо вам потрібна гарна посмішка та здоров’я порожнини рота — зателефонуйте нам сьогодні. Пам’ятайте, що рівні зуби — це не лише краса, але й здоров’я. А для невидимого виправлення дефектів прикусу існують капи invisalign, практично непомітні на зубах! Ортодонти клініки пройшли відповідне навчання, мають необхідні сертифікати та великий досвід застосування методу Invisalign у стоматологічній практиці.

 

Особливості Porcelain

Елайнери Invisalign— пластмасові гіпоалергенні пристрої, які виготовляються за допомогою комп’ютерних 3D-технологій і точно відповідають вашим зубам.

А ТЕПЕР ЦІНИ

Лікування за допомогою ортодонтичної системи Invisalign
189000 грн

АКЦІЙНА ЦІНА

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Час, коли ріжуться зуби мудрості, багато хто з нас згадує з тремтінням. Досвідчені хірурги «Порцелян» легко проводять видалення навіть найскладніших зубів. Безболісно та безпечно.

Дізнатись більше про лікування
Капи Инвизилайн (Invisalign) - ціни в Києві в стоматологічній клініці Porcelain 3

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування

Навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, на них утворюється наліт, який можна зняти тільки за допомогою професійного чищення спеціальними розчинами. Важливо пам’ятати, що кожні 6 місяців гігієну необхідно повторювати.

Дізнатись більше про лікування
Капи Инвизилайн (Invisalign) - ціни в Києві в стоматологічній клініці Porcelain 4

Дослідження якості оклюзії — це не лише діагностика змикання зубів, але й вивчення суб’єктивних та об’єктивних симптомів, причин їх виникнення та розвитку, клінічної картини захворювання у конкретного пацієнта, його фізичного та психічного здоров’я, встановлення ступеня змін, які становлять сутність захворювання.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку