044 593-77-87
Графік роботи
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Симпатичні діти не завжди стають красивими підлітками.

У батьків є один вибір: корекція знімними апаратами (пластинки) в віці від 6 до 10 років, або тривале лікування брекетами в старшому віці.

ЕТАПИ

01
Діагностика

Мета діагностики – підготовка стратегії лікування. Для цього лікар аналізує 3 види рентгенів, гіпсові моделі щелеп, фотографії обличчя дитини та готує покроковий план дій.

02
Виготовлення та фіксація пластинки

В арсеналі наших лікарів – понад 50 видів пластинок. Лікар обирає методику лікування залежно від конкретного випадку.

03
Контрольні огляди

Лечение может длиться около года и больше. Раз в месяц или два доктору необходимо увидеть ребенка и настроить аппарат так, чтобы он оказывал нужное давление на зубы и перемещал их.

04
Зміна пластинки

У деяких методиках пластинки потрібно змінювати декілька разів. Кожен апарат виконує свою функцію, від цього залежить його форма та конструкція.

Особливості Porcelain

Пластинки на зуби для дітей: ортодонтичні пластинки - Porcelain 1

Ми працюємо за системою ортотропії – науки про напрямок росту обличчя. Вона доводить, що під час росту дитини можна змінити форму її щелеп і створити місце для рівних постійних зубів.

Наші лікарі навчалися особисто у Джона М’ю (Велика Британія) – автора методики ортотропії. У цьому році він номінований на Нобелівську премію з медицини.

Результат лікування залежить від стратегії лікаря та якості самої пластинки. Ми працюємо з виробниками апаратів, які можуть технічно реалізувати задум лікаря.

Якщо випадок вашої дитини вимагає особливої методики, лікар підбере потрібний вид апарату і тип лікування. Наші лікарі є членами закритих клубів ортодонтів у всьому світі, складні випадки аналізують разом із колегами.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Пластинки на зуби для дітей: ортодонтичні пластинки - Porcelain 3

Країна навчання: Туреччина

Фурман Вікторія Сергіївна
Ортодонти
Пластинки на зуби для дітей: ортодонтичні пластинки - Porcelain 4

Країна навчання: Італія

Мазур Олена Сергіївна
Ортодонти

А ТЕПЕР ЦІНИ

Лікування знімними апаратами від
8250 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку