Ортодонтичні пластинки

044 593-77-87
Графік роботи
  • ПН-ПТ: 09:00-16:00
  • СБ-НД: вихідний

Пластинки на зуби

Записатися на прийом

Симпатичні діти не завжди стають красивими підлітками.

У батьків є один вибір: корекція знімними апаратами (пластинки) в віці від 6 до 10 років, або тривале лікування брекетами в старшому віці.

ЕТАПИ

01
Діагностика

Мета діагностики – підготовка стратегії лікування. Для цього лікар аналізує 3 види рентгенів, гіпсові моделі щелеп, фотографії обличчя дитини та готує покроковий план дій.

02
Виготовлення та фіксація пластинки

В арсеналі наших лікарів – понад 50 видів пластинок. Лікар обирає методику лікування залежно від конкретного випадку.

03
Контрольні огляди

Лікування може тривати близько року та більше. Раз або два на місяць лікареві необхідно побачити дитину і налаштувати апарат так, щоб він чинив потрібний тиск на зуби і переміщав їх.

04
Зміна пластинки

У деяких методиках пластинки потрібно змінювати декілька разів. Кожен апарат виконує свою функцію, від цього залежить його форма та конструкція.

Виявлення потенційних ортодонтичних проблем у ранньому віці, коли зуби і щелепа ще розвиваються, допомагає попередити складне дороге лікування у більш дорослому віці. Встановлення пластинки на зуби дітям – один із методів ортодонтії, який дозволяє скоригувати прикус і розташування зубів, а також порушення сну та інші розлади у дітей до 12 років.

 

Зазвичай такі конструкції встановлюються, коли вузька щелепа стає перешкодою для нормального прорізування постійних зубів і формування повноцінного місця для зубного ряду.

 

Пластина для зубів – це ортодонтичний пристрій або апарат, який зазвичай виготовляють індивідуально з пластику та металу. Пластикова частина конструкції встановлюється за зубами, а металевий дріт утримує апарат.

 

Ортодонтичні пластини дають можливість прикладати зусилля саме до тих зубів, які потребують коректування. Водночас діють вони більш м’яко, ніж брекети, а ціна пластин на зуби набагато нижча. Серед їхніх переваг можна навести і той факт, що вони не діють на зубну емаль.

 

 

Види пластинок для вирівнювання зубів:

  • - незнімні – діють безперервно, фіксуються на весь строк корекції, закріплюють на зубах за допомогою склоіномерних цементів;
  • - знімні пластинки – їхня дія має переривчастий характер, але носити їх необхідно не менше ніж 22 години на добу, фіксуються кламерами (спеціальними гачками), дугами та іншими пристосуваннями.

 

Показання для використання зубних пластинок

  1. 1. Вузька щелепа.
  2. 2. Фіксація та утримання зубів у потрібному положенні та запобігання їх зміщенню.
  3. 3. Корекція ширини піднебіння.
  4. 4. Виправлення прикусу, також відомого як перехресний прикус передніх зубів, коли необхідно опустити верхні передні зуби перед нижніми, а також для корекції виступаючих зубів.
  5. 5. Скупченість і розворот зубів у тих випадках, коли необхідно стимулювати ріст щелепи.

 

Протипоказання

Встановлення пластинок не показане у разі відсутності порушень прикусу, а також значного подразнення молочних зубів, яке необхідно вилікувати перед встановленням.

 

Догляд за пластинками для зубів

 

Доглядати за знімними пристроями дещо легше, ніж за постійними. Їх необхідно мити під проточною водою та чистити за допомогою зубної щітки та мила 2 рази на день.

Якщо пластинки використовуються не весь час, то зберігати їх потрібно у спеціальному сухому контейнері.

 

Незнімні апарати чистять після їжі спеціальними щіточками.

 

Важливо своєчасно відвідувати лікаря для контролю лікування та професійної гігієни.

 

Лікування зазвичай триває не менше ніж 6-12 місяців.

Особливості Porcelain

Пластинки на зуби для дітей: ортодонтичні пластинки - Porcelain 1

Ми працюємо за системою ортотропії – науки про напрямок росту обличчя. Вона доводить, що під час росту дитини можна змінити форму її щелеп і створити місце для рівних постійних зубів.

Наші лікарі навчалися особисто у Джона М’ю (Велика Британія) – автора методики ортотропії. У цьому році він номінований на Нобелівську премію з медицини.

Результат лікування залежить від стратегії лікаря та якості самої пластинки. Ми працюємо з виробниками апаратів, які можуть технічно реалізувати задум лікаря.

Якщо випадок вашої дитини вимагає особливої методики, лікар підбере потрібний вид апарату і тип лікування. Наші лікарі є членами закритих клубів ортодонтів у всьому світі, складні випадки аналізують разом із колегами.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

Пластинки на зуби для дітей: ортодонтичні пластинки - Porcelain 3

Країна навчання: Туреччина

Фурман Вікторія Сергіївна
Ортодонти
Пластинки на зуби для дітей: ортодонтичні пластинки - Porcelain 4

Країна навчання: Італія

Мазур Олена Сергіївна
Ортодонти

А ТЕПЕР ЦІНИ

Лікування знімними апаратами від
8670 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Мета діагностики – підготувати правильний план лікування. Для цього потрібно визначити, як розташовані кістки, працюють м’язи обличчя, та що можна поліпшити в усмішці клієнта.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку