Лікування кореневих каналів

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН, СР, ПТ, СБ: 9:00-16:00
 • ВТ, ЧТ: 12:00-19:00
 • НД: вихідний

Лікування каналів

Записатися на прийом

Рятуємо зуби від видалення.

Лікування каналів під мікроскопом – це точне дослідження ураженого зуба для швидкого усунення джерела болю. Ця технологія дозволяє ефективно працювати зі складними випадками та відновлювати зуб після неякісної роботи.

ЕТАПИ

01
Діагностика

Ми робимо точні рентген-знімки та знаходимо джерело болю.

02
Анестезія та ізоляція зуба

Надягаємо латексну серветку, яка ізолює інші зуби та рот від попадання розчинів. Проводимо знеболювання, щоб ви не відчували дискомфорту.

03
Чищення каналів

Лікар підбирає інструмент для максимально якісного чищення каналів зуба. Він використовує мікроскопи Leica та Global і акуратно чистить пошкоджені ділянки, зберігаючи більше здорових тканин.

04
Промивання хімрозчином

Лікар вимиває з каналу зуба залишки пульпи (нерва) і мікроорганізмів, щоб канал став максимально стерильним.

05
Пломбування каналу.

Використовуємо гутаперчу (гуму), яка у рідкому вигляді та під тиском ідеально заповнює всі відгалуження каналу. Завдяки цьому в ньому зникають пустоти та щілини, в яких можуть з’явитися мікроби.

06
Встановлення покриття

Лікар встановлює пломбу або коронку. Канал стає закритим і стерильним.

07
08

Особливості Porcelain

Лікування каналів зуба: ціна на лікування кореневих каналів - Porcelain 1

Лікування каналів під мікроскопом – це точне дослідження ураженого зуба для швидкого усунення джерела болю. Ця технологія дозволяє ефективно працювати зі складними випадками та відновлювати зуб після неякісної роботи.

ЛІКАРІ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦЮ ПОСЛУГУ

А ТЕПЕР ЦІНИ

Від
6000 грн

Первинне лікування одного каналу

від
9000 грн

Переліковування одного каналу

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Наші лікарі працюють із передовими мікроскопами, що дозволяє їм виявити самі непомітні проблемні ділянки та максимально акуратно провести необхідне лікування.

Дізнатись більше про лікування
Лікування каналів зуба: ціна на лікування кореневих каналів - Porcelain 4

Резекція верхівки кореня зуба - це один із небагатьох варіантів хірургічного лікування, який дозволяє зберегти власні зуби.

Дізнатись більше про лікування

МІФИ І ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • 1. Чи можна не видаляти нерв, а просто полікувати його?

  Як правило нерв вдається врятувати якщо сталася гостра травма, найчастіше в молодому віці. Лікар може покрити оголений нерв спец. лікувальною пломбою і зафіксувати уламок зуба або штучну реставрацію на місце. Причиною запалення нерва є бактерії - інфекція, яка з каріозної порожнини потрапляє всередину порожнини зуба викликаючи пульпіт або його ускладнення -періодонтит. У таких випадках видалення нерву і лікування кореневих каналів є обов'язковим.

 • 2. Навіщо необхідно повторне лікування каналів?

  Повторне лікування потрібно тільки в тому випадку, коли інфекційний процес знаходиться за межами кореневих каналів (в навколишньому корені зуба кістки) і попереднє лікування не дало результатів. Такий процес назизаеться періодонтит, іноді він може протікати безсимптомно, не турбуючи пацієнта. Ретельне рентгенологічне дослідження яке проводить лікар-ендодонтист дозволяє уникнути загострень і вчасно виявити запальні процеси в кістковій тканині.

 • 3. Чи є гарантія на ендодонтичне лікування?

  Стовідсоткового гарантію на ендодонтичне лікування дати неможливо, але в нашій практиці успішність завдяки рівню фахівців, їх знань і технічної оснащеності досягає 85-90% і позбавляє пацієнта від необхідності складного і дорогого лікування в майбутньому.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку