044 593-77-87
график работы
 • ПН-ПТ: 09:00-21:00
 • СБ: 09:00-17:00
 • НД: вихідний

Дизайн усмішки Кирило

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Лікар - Андрій Турків (Дизайн посмішки і установка вінірів) - лікар-куратор, ортопед, спеціаліст з естетичної стоматології


Пацієнт - Кирило, 30 років


Проблема - стирання зубів, щілини між зубами, тріщини емалі, дисколорит


До та після


Дизайн усмішки Кирило 1


Додаткові процедури: професійна гігієна, відбілювання, брекети на нижній щелепі


Термін лікування - 1.5 місяці


 


Дизайн усмішки Кирило 2


Андрій Турків:
"Однією зі складностей була заміна двох встановлених раніше коронок на центральних різцях. Далі стояло завдання закрити щілини між різцями та іклами, і гармонійно розподілити цей простір, не порушуючи при цьому пропорціі зубів. Робота виконана з використанням ультратонких вінірів (0.3-0.5 мм) виконаних в цифровому протоколі за технологією CAD / CAM"

Дизайн усмішки Кирило 3


Етапи:


 1. Професійне чищення зубів

 2. Домашнє відбілювання за допомогою індивідуальної капи

 3. Цифровий дизайн посмішки

 4. Цифровий «восковий прогноз»

 5. Друк прототипу зубів на 3D-принтері

 6. Примірка мокап

 7. Підготовка зубів для установки вінірів під операційним мікроскопом Carl Zeiss

 8. Фіксація керамічних вінірів

 9. Професійна фотосесія після лікування у подарунок

 


Дизайн усмішки Кирило 4


Кирило:
"Моя робота передбачає постійне спілкування з людьми. Красива усмішка додає впевненості в собі і допомагає мені налагодити контакти з оточуючими"

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування

Наші лікарі працюють із передовими мікроскопами, що дозволяє їм виявити самі непомітні проблемні ділянки та максимально акуратно провести необхідне лікування.

Дізнатись більше про лікування

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

 

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає 10 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Дізнатись більше про лікування