044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Людмила - тотальне протезування

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Пацієнт - Людмила, 62 роки


Команда лікарів клініки Порцелян Поділ:
Лікар-куратор проєкту, ортопед - Вікторія Катаєва
Хірург - Ярослав Павленко
Ортодонт - Олександр Славушевич
Ендодонтист - Євгенія Морозлі


Проблема: пацієнт звернулася в клініку для завершення лікування, зі скаргами на відсутність зубів у бічних ділянках.

Вікторія Катаєва про кейс:В ході діагностики, було виявлено відсутність жувальної функції в бічних ділянках, зниження висоти прикусу, виражені майданчики стирання на зубах, неспроможні металокерамічні конструкції, рецесії, клиновидні дефекти, тимчасові конструкції та пломби, імпланти з формувачами ясен. Перед нашою командою стояло завдання відновити висоту прикусу та замінити конструкції новими, безметаловими коронками та вінірами. Пацієнт постійно не проживає в Києві, що збільшило терміни лікування, проте ми постаралися максимально оптимізувати кожен візит в клініку.До та після лікування
Людмила - тотальне протезування 1
Людмила - тотальне протезування 2


Термін лікування 9 місяців


Етапи лікування


  • Первинна консультація, КТ (комп'ютерна томографія), фотопротокол, діагностичні моделі. Узгодження плану лікування з пацієнтом;

  • Внутрішньоротове сканування за допомогою CEREC Sirona, виготовлення тимчасових реставрацій за технологією CAD / CAM Sirona. Фіксація в порожнині рота тимчасових коронок з опорою на імпланти. Відновлена ​​жувальна функція для пацієнта в бічних ділянках;

  • Ортопедична діагностика, ТРГ (телерентгенографія), виготовлення окклюзійного капового апарату для адаптації пацієнта до нової висоти прикусу. Видалення зуба мудрості;

  • Воскове моделювання зубів в артикуляторі та тимчасове протезування з урахуванням нової висоти прикусу. Узгодження з пацієнтом форми зубів, як складової естетики посмішки;

  • Зняття старих металокерамічних і тимчасових пластмасових коронок, ендодонтична ревізія зубів, відновлення зруйнованих зубів за допомогою коронково-кореневих вкладок. Виготовлення тимчасових реставрацій;

  • Тотальне протезування на верхній та нижній щелепі за допомогою безметаллових конструкцій (коронки та вініри). Фіксація реставрацій проведена з збільшенням операційного мікроскопа. Відновлення висоти прикусу і жувальної ефективності.

Людмила - тотальне протезування 3Всі пацієнти отримують в подарунок фотосесію після комплексного лікування

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Для отримання форми майбутнього зуба ми можемо використовувати зняття відтисків (відбитка зубів) і цифрове сканування (віртуальний відтиск). Сканування є точнішим, швидшим і комфортнішим.

Дізнатись більше про лікування

Наші лікарі працюють із передовими мікроскопами, що дозволяє їм виявити самі непомітні проблемні ділянки та максимально акуратно провести необхідне лікування.

Дізнатись більше про лікування

Коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб, повернути йому колишню форму та функцію, а згодом захистити від карієсу. Використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації.

Дізнатись більше про лікування
Людмила - тотальне протезування 4

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

 

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає 10 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Дізнатись більше про лікування