Історія пацієнта Наталії: Брекети і протезування

044 593-77-87
Графік роботи
 • ПН-ПТ: 9:00-17:00
 • СБ: 10:00-16:00
 • НД: вихідний

Історія пацієнта Наталії: Брекети і протезування

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Пацієнт - Наталя, 41 рік
Команда лікарів Порцелян Лук`янівка:
Марія Імшенецька - лікар-куратор, ортопед;
Вікторія Фурман - ортодонт;
Інна Ярош - ендодонтист;
Проблема: множинні старі пломби та реставрації, зруйновані зуби, вторинна адентія, карієс та його ускладнення, патологія прикусу, ятрогенне зниження висоти прикусу, рецесії та клиновидні дефекти, проблеми з тканинами пародонта, ендодонтичні проблеми і найголовніше - незадовільна естетика.


До лікування та після


Історія пацієнта Наталії: Брекети і протезування 1


Марія Імшенецька про клінічний випадок:У зв'язку з множинними руйнуваннями зубів, а також наявністю великої кількості старих пломб, у пацієнтки спостерігалася зміна висоти прикусу в сторону її заниження, а також вроджений 2ий клас по Енглю. Тому без ортодонтичного лікування було не обійтися. До початку ортодонтичного лікування було проводено лікування карієсу, каналів, відновлення зруйнованих зубів. Всі старі неспроможні реставрації були замінені на нові. Після закінчення ортолікування, в зв'язку з величезною кількістю великих пломб, тотальної стертості, наявності ендолікованних зубів, а також зубів з рецесіями і клиноподібними дефектами, було прийнято рішення про відновлення правильної анатомії зубів за допомогою коронок (бічні зуби), а також вінірів (передні зуби). Таким чином, ми досягли не тільки відновлення анатомії і функції, нормалізації міжщелепного співвідношення, а також і естетики усмішки.До, під час ортолікування та після зняття брекетів


Історія пацієнта Наталії: Брекети і протезування 2


Етапи лікування 1. Гігієна, пародонтологічна підготовка, кюретаж

 2. Лікування карієсу, заміна старих реставрацій на нові композитні (тимчасові)

 3. Лікування ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит) - ендодонтичне лікування - лікар Ярош Інна

 4. Атипове видалення зубів мудрості

 5. Ортодонтичне лікування (березень 2017 рік), самолігуюча керамічна брекет система - лікар Фурман Вікторія

 6. Закінчення ортодонтичного лікування (квітень 2019)

 7. Тотальне протезування, відновлення міжщелепних взаємовідносин, відновлення висоти прикусу та центрального співвідношення щелеп за допомогою коронок, вінірів

 8. Ретенційний період


До та після встановлення коронок та вінірів
Історія пацієнта Наталії: Брекети і протезування 3


Після закінчення лікування, Наталя отримала подарунок від клініки Порцелян - професійну фотосесію, що включає в себе макіяж та укладання.
Ось такі чудові кадри будуть нагадувати усміхатися частіше!


Історія пацієнта Наталії: Брекети і протезування 4

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб, повернути йому колишню форму та функцію, а згодом захистити від карієсу. Використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації.

Дізнатись більше про лікування
Історія пацієнта Наталії: Брекети і протезування 5

Обирайте з 5 видів брекет-систем: металеві, пластмасові, керамічні, лінгвальні та комбіновані (передні зуби – кераміка, бічні – метал). Система складається із замків (брекетів), які крі

Дізнатись більше про лікування

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

Дізнатись більше про лікування

Лікування каналів під мікроскопом – це точне дослідження ураженого зуба для швидкого усунення джерела болю. Ця технологія дозволяє ефективно працювати зі складними випадками та відновлювати зуб після неякісної роботи.

Дізнатись більше про лікування