044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Ольга - керамічні вініри

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Лікар - Марія Імшенецька, головний лікар "Порцелян Татарка", лікар-куратор


Пацієнт - Ольга, 41 рік


Проблема - множинний карієс і руйнування зубів, стирання і сколи зубів, періодонтити.


До та після


 


Ольга - керамічні вініри 1


Ольга - керамічні вініри 2


Марія Імшенецька:
"Великі пломби на передніх зубах, сколи, стирання, дисколорит, пришийковий карієс і естетична складова - все це зробило наш з Ольгою вибір на користь вінірів. Тонкі керамічні вініри допомогли відтворити правильну анатомію зубів, змінити колір і що найважливіше - зробити зуби максимально природніми і захищеними"

Початкова ситуація


 


Ольга - керамічні вініри 3


Додаткові процедури: ендодонтичне лікування, заміна старих пломб керамічними вкладкамиДизайн усмішки


Ольга - керамічні вініри 4


Термін лікування - 1,5 місяці


Етапи:


 


  • Дизайн усмішки

  • Підготовка зубів для установки вінірів під операційним мікроскопом Carl Zeiss

  • Фіксація керамічних вінірів

  • Професійна фотосесія у подарунок

 


Ольга - керамічні вініри 5


Професійна фотосесія у подарунок


Ольга - керамічні вініри 6


Ольга:
"Чоловік зробив подарунок мені на 40 років - нову посмішку. Я рада, що тепер стала ще красивішою, а чоловік не просто радий, а щасливий як дитина! Все на вищому рівні, величезне дякую нашому лікарю, Марії Імшенецький!"

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування

Наші лікарі працюють із передовими мікроскопами, що дозволяє їм виявити самі непомітні проблемні ділянки та максимально акуратно провести необхідне лікування.

Дізнатись більше про лікування

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

 

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає 10 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Дізнатись більше про лікування