044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Світлана - вініри+відбілювання

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Лікар - Павленко Ярослав (установка вінірів) - медичний керівник, хірург-імплантолог, ортопед; Андрій Турків (дизайн усмішки)


Пацієнт - Світлана, 33 роки


Проблема пацієнта - незадовільна естетика в зоні посмішки, зовнішній вигляд старих коронок


До і після лікування


 


Світлана - вініри+відбілювання 1


Допоміжні процедури - професійна гігієна, відбілювання


Термін лікування - 1 місяць


Початковий стан зубів і проект DSD


 


Світлана - вініри+відбілювання 2


Ярослав Павленко:
"Старі коронки потребували заміни через свій зовнішній вигляд. Наше планування і технологічні можливості, дали можливість Світлані побачити результат до початку лікування і прийняти правильне рішення"

Етапи лікування


  1. Професійна гігієна зубів

  2. Домашнє відбілювання за допомогою індивідуальних кап

  3. Цифровий дизайн посмішки

  4. Примірка мокапу та узгодження нової форми зубів

  5. Підготовка зубів для установки вінірів

  6. Фіксація керамічних вінірів

 


Кожному пацієнту після комплексного лікування в "Порцелян", ми даруємо професійну фотосесію з укладанням і візажем. Відмінний спосіб зберегти свої зміни і новий образ.


Професійна фотосесія


Світлана - вініри+відбілювання 3


Світлана:
"Я комплексувала через свою усмішку, але зараз все змінилося! Відчуваю себе впевнено і відкрито"

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування
Світлана - вініри+відбілювання 4

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

 

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає 10 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Дізнатись більше про лікування

Варіант, якщо у вас дуже чутлива емаль, але потрібно зробити відбілювання.

Дізнатись більше про лікування