044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Таїсія - імплантація + коронки

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Лікар-куратор - Павленко Ярослав, ортодонт - Мазур Олена


Пацієнт - Таїсія, 24 роки


Проблема пацієнта - вроджена адентія латеральних різців, звуження верхньої щелепи


До та через 2 роки після лікування


Таїсія - імплантація + коронки 1


Допоміжні процедури - медикаментозний сон


Термін лікування - 2 роки


Після установки тимчасових коронок


 


Таїсія - імплантація + коронки 2


Ярослав Павленко про кейс:
"Перед нашою командою стояло завдання по створенню відсутніх зубів в зоні усмішки. Лікування ускладнювалося віком пацієнтки, тому було прийнято рішення обійтися без складних хірургічних маніпуляцій. Разом з ортодонтом в результаті, ми змогли досягти прекрасного естетичного результату"

Етапи лікування


Професійна гігієна зубів
Лікування каналів, карієсу
Ортодонтичне лікування
Імплантація
Формування ясен під коронки
Протезування суцільнокерамічними безметаловими коронками на імплантатах


Таїсія:
"Я дуже вдячна лікарям за можливість посміхатися без сорому. Моя мрія збулася!"

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Занурення в медикаментозний сон здійснюється за допомогою американського газу Севоран. В результаті досягається заспокоєння пацієнта, загальне розслаблення, стан легко переривається сну протягом всієї операції.

Дізнатись більше про лікування

На віртуальному прототипі голови пацієнта лікар тестує хід операції та визначає кращий метод її проведення.

Дізнатись більше про лікування

Коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб, повернути йому колишню форму та функцію, а згодом захистити від карієсу. Використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації.

Дізнатись більше про лікування

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Їх використовують як корні для окремих коронок.

 

Зуб – це складна структура, яку можуть руйнувати різні захворювання. Найпоширеніші з них – карієс і його ускладнення, хвороби пародонта. Наразі розроблені цілі комплекси профілактичних і лікувальних заходів для попередження таких станів, а лікарі роблять максимум для того, щоб зберегти пацієнту його власні зуби, проте іноді їх видалення буває неминучим. У цьому випадку встановлення зубних імплантів може стати одним із способів вирішення проблеми відсутності одного або декількох зубів.

 

Важливо відновити цілісність зубного ряду якомога швидше. І справа не тільки в естетичному питанні. Хоча відсутність можливості повноцінно посміхатися, рання поява зморшок, втрата чіткості овалу обличчя та западання щік теж доставляють чимало неприємностей, особливо жінкам.

 

Втрата зуба може порушити й фізіологічні процеси, про які не замислюються 90 % людей, як то травлення. У ротовій порожнині відбувається механічна обробка їжі та формування харчової грудки, а це важливий перший етап травлення. Крім того, можуть зміщуватися та руйнуватися сусідні зуби, деформуватися щелепа. Це призведе до того, що поставити зубний імплант буде набагато складніше. 

 

Показання до імплантації

Сучасне протезування з опорою на імпланти можливе практично у всіх випадках, незалежно від місця розташування або протяжності дефекту зубного ряду.

 

Стоматологічна імплантація показана у разі:

  • - відсутності одного або декількох зубів;
  • - включених і кінцевих дефектів зубного ряду;
  • - повної відсутності зубів.

 

Особливо імплантати зубів необхідні у тих випадках, коли немає умов для якісного кріплення повних або часткових протезів, а також у разі непереносимості матеріалів, з яких виготовляють знімні протези.

Дізнатись більше про лікування