Історія однієї посмішки - Наталя - Вініри + DSD

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Лікар - Андрій Турків, лікар-куратор, спеціалізація - естетична стоматологія


Пацієнт - Наталя, 33 роки


Проблема пацієнта: стираємість зубів, щілини між зубами, тріщини емалі


До та після лікування


 


Історія однієї посмішки - Наталя - Вініри + DSD 1


Додаткові процедури: професійна гігієна, відбілювання


Строк лікування - 2 месяці


Початковий стан зубів


Історія однієї посмішки - Наталя - Вініри + DSD 2


Андрій Турків:
"Одним із завдань було закрити велику щілину між передніми зубами. Згодом, мені необхідно було приділити більше часу препаровці цих зубів, а техніку пробувати різні варіанти перекриття простору"

Етапи:


  • Професійна гігієна зубів

  • Домашнє відбілювання за допомогою індивідуальної капи

  • Цифровий дизайн усмішки

  • Примірка мокап (було зроблено 4 варіанти в підсумку)

  • Підготовка зубів для установки вінірів під операційним мікроскопом Carl Zeiss

  • Фіксація керамічних вінірів

 


Проект цифрового дизайну усмішки


Історія однієї посмішки - Наталя - Вініри + DSD 3


Зуби після встановлення керамічних вінірів


Історія однієї посмішки - Наталя - Вініри + DSD 4


Кожному пацієнту після комплексного лікування в Порцелян, ми даруємо професійну фотосесію з візажем. Відмінний спосіб зберегти свої зміни і новий образ.


Фотосесія після лікування


 


Історія однієї посмішки - Наталя - Вініри + DSD 5Наталя:
“Коли у тебе є недоліки в усмішці, ти намагаєшся посміхатися, не показуючи зуби. Тепер цієї проблеми немає, я широко і впевнено посміхаюся, та не переживаю, що подумають інші”

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування
Історія однієї посмішки - Наталя - Вініри + DSD 6

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

 

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає 10 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Дізнатись більше про лікування