044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Володимир - керамічні вініри+коронки

ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Лікар - Марія Імшенецька, головний лікар "Порцелян Татарка", лікар-куратор


Пацієнт - Володимир, 42 роки

Проблема
- Періодонтити (неякісне пломбування каналів, запалення в кістці навколо верхівок коренів). Старі неестетичні коронки на передніх зубах, стирання, дисколорит.


До лікування


Володимир - керамічні вініри+коронки 1


Стан зубів до лікування


Володимир - керамічні вініри+коронки 2


Марія Імшенецька:
"Беручи до уваги існуючі проблеми, а також важливість естетики в зоні посмішки, найкращим рішенням стала заміна старих коронок і установка керамічних вінірів. В результаті, ми відтворили правильну анатомію зубів, і отримали дійсно натуральну і красиву посмішку"

Додаткові процедури: ендодонтичне лікування

Термін лікування
- 3 тижні


Володимир - керамічні вініри+коронки 3


Етапи:


  • Дизайн усмішки (лікар Андрій Турків)

  • Зняття старих металокерамічних коронок

  • Підготовка зубів для установки вінірів під операційним мікроскопом Carl Zeiss

  • Фіксація керамічних вінірів та коронок

 


Після лікування


 


Володимир - керамічні вініри+коронки 4


Всі пацієнти клініки, отримують у подарунок після лікування, професійну портретну фотосесію!


Володимир - керамічні вініри+коронки 5


Володимир:
"Я потрапив в руки професіоналів, моя посмішка для мене кожен день як свято. Дружина сміється з мене, що я дивлюся в дзеркало частіше за неї. Тепер збираюся прийти і зробити вініри і на нижні зуби"

ПОСЛУГИ З
СТАТТІ

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

Дізнатись більше про лікування

Наші лікарі працюють із передовими мікроскопами, що дозволяє їм виявити самі непомітні проблемні ділянки та максимально акуратно провести необхідне лікування.

Дізнатись більше про лікування

Коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб, повернути йому колишню форму та функцію, а згодом захистити від карієсу. Використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації.

Дізнатись більше про лікування
Володимир - керамічні вініри+коронки 6

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

 

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає 10 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Дізнатись більше про лікування