044 593-77-87
график работы
  • ПН-ПТ: 09:00-21:00
  • СБ: 09:00-17:00
  • НД: вихідний

Дизайн посмішки

Записатися на прийом

Можливість побачити вашу нову посмішку до початку лікування.

Ми починаємо лікування з дизайну – створюємо ваш віртуальний прототип і «приміряємо» кілька видів посмішки. Разом обираємо найкращий варіант. Ви можете побачити, як будете виглядати ще до початку лікування.

ЕТАПИ

01
Аналіз особливостей обличчя

У спеціально обладнаному фоторумі робимо фото та відео-фіксацію посмішки з різних ракурсів і в різних емоційних станах, щоб вивчити специфіку вашого обличчя.

02
Проектування.

Потім лікар визначає ідеальну форму, колір, тип реставрації.

03
Презентація.

У вас є можливість подивитися декілька варіантів посмішки, на яких ділянках і що ми змінили. Ви можете внести свої побажання щодо форми, розмірів і відтінку зубів.

04
Тест-драйв.

Через деякий час ви приходите приміряти тестову модель майбутньої нової посмішки. Ми перевіряємо, наскільки вам із нею комфортно.

05
План лікування.

Затверджуємо дизайн посмішки та складаємо план лікування.

Особливості Porcelain

Дизайн посмішки: тестова модель майбутньої посмішки - Porcelain 1

Створюємо цифровий дизайн посмішки за оригінальною концепцією лікаря Кочмана (автора DSD).

Досягаємо абсолютної точності вже на етапі діагностики завдяки огляду під мікроскопом Carl Zeiss.

Під час дизайну посмішки лікар аналізує 19 параметрів обличчя.

Створюємо 3D-прототип посмішки за допомогою сканування Cerec та суміщення з фотографією.

Даруємо професійну фотосесію у декількох образах за участю стиліста.

А ТЕПЕР ЦІНИ

Цифровий дизайн усмішки
4230 грн

Вам можуть знадобитися ДОП. ПОСЛУГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них з’являються сколювання, тріщини. А так хочеться бачити в дзеркалі гарну посмішку. Особливо враховуючи, що сьогодні успішність людини визначається й за зовнішнім виглядом, а стан зубів —один із важливих критеріїв.

 

Вирішити цю проблему можна за допомогою встановлення вінірів — одного з видів незнімного протезування. Це індивідуально виготовлені накладки (мікропротези) на зуби у вигляді пластинок, які коригують дефекти коронкової частини зуба.

 

Накладки на зуби почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. Ідеально білі зубні пластинки кріпили так само, як і інші протези. Першими клієнтами були голлівудські зірки. Сучасну технологію фіксації було створено в 1982 році. Зараз це один із найбільш популярних і надійних методів в естетичній стоматології та anti-age протезуванні.

 

Коли показано встановлення вінірів

Вініри — це щадна альтернатива коронкам. Їх установлюють на передню частину депульпованого або живого зуба за умови збереження достатньої площі його поверхні. Обточується тільки мінімальна частина зуба для кращого прилягання до пластинки. У середньому, товщина вінірів становить від 0,3 мм до 1,5 мм.

 

Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати в межах емалі, у результаті чого глибину препарування можна зменшити до 0,2–0,7 мм. Водночас зберігається емаль, до якої прилягає вінір із зубною поверхнею, і досягається потрібний оптичний ефект, а термін служби досягає 10 років. Його можна подовжити, якщо виконувати рекомендації стоматолога, правильно доглядати за зубами й регулярно приходити на огляд.

 

Змінити колір зубів можна на 1–2 й більше тонів.

Дізнатись більше про лікування

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ

залишити заявку